Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha fedezést vállal a csivava...

Ha fedezést vállal a csivava kan kutyum, kölyök visszaadásért, akkor milyen szerződést írassak alá a szuka gazdájával hogy meg is kapjam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 15:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

( Nem vagyok szaporító. )


Köszönöm azok válaszát akik normálisan tudtak reagálni a kérdésemre.

2010. febr. 7. 16:01
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Olvassátok el ezt az oldalt: [link]

Jó lenne ha ez az egész nyomi ország megértené a szaporítás problémát....

2010. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
16:02 vagyok, nem a kérdezőnek szántam, hanem az egyik válaszolónak
2010. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
chö... megtartani egy kant... hogy aztán azzal is szaporíts... grat
2010. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

de hát kár is tépni a szánkat, az ilyen sötét embereket nem lehet ész érvekkel (sem) meggyőzni

ismét grat

2010. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
7%
Miért szaporítanék? Te teljesen hülye vagy? Én tisztába vagyok mennyire sok kutya van a menhelyen dolgoztam is önkéntesként szerinted fedeztetném ha tudnám hogy nem kelnének el? Van egy törzskönyves kutyám is fele is fedeztettem már (csak most már idős) vele is csak szaporítottam mi? Annyi eszed van emennyi látszik. SEMMI. Kedvencként tartom a kutyáimat nem azért, hogy meggazdagodjak belőlük. Nem célom beteg kutyákat létrehozni. Sokáig válogattam a szukák között is hogy találjak egy szép egészségeset amit orvos is látott és el is ment ő is meg az én kutyám is orvosi vizsgálatra és lám nincsenek betegségei...
2010. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

NE veszekedjetek.. koncentráljunk a kérdésre. Tudna esetleg nekem "szerződésmintát" küldeni ???

Megköszönném.

2010. febr. 7. 16:19
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
16:14-es! Undorító és szánalmas a viselkedésed!!! Attól h szép a kutyád még nem kellene szaporítanod.. Am meg ha nincs törzskönyve, keveréknek minősül! Tudod te a tenyésztőknek mennyi munkájukba és pénzükbe van egy egészséges alom? Sztem fogalmad sincs mert akkor nem rontanád a színvonalat a "jaj de szép kutyus, legyenek kölykei" című okkal!
2010. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%

Örülök, hogy ennyi szaporítóellenes van :D Viszont megjegyezném, hogy nem a kan kutya tulajdonosát kell szaporítónak kikiáltani, mert nem ő adja el a kölyköket! Osszátok a szuka kutya tulajdonosát, hogy ne fedeztessen tkv. nélküli, nem tenyészszemlézett kannal...

Mellesleg nehezen hiszem, hogy egy csivava fajtájú kutyánál, -ami igen kevés kölyköt ellik - kölyökvisszaadás lehetséges lenne. Én maradnék a pénzben, az a tuti.

Az én tkv-ezett, tenyészszemlézett, szűrt, többszörös győztes kanom ( a szaporító ellenesek kedvéért írtam csak le) 25 ezer FT-ért fedez ( egy no name kölyök ára 60 ezer FT körül van, ebből ki is derül, hogy miért nem működik a kölyök visszaadás). Kölyökvisszaadás ennél a fajtánál nekem még nem működött, pedig elhiheted, hogy próbálkoztam vele.

2010. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!