Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért ilyen kajla?

A kutyám miért ilyen kajla?

Figyelt kérdés
Szegény kutyám ha megsimogatom szó szerint összeesik, mindennek nekimegy, de nem vak. Miért? Csak az én kutyám ilyen?
2010. febr. 5. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Régebben is ilyen volt? Mert tudod, az állatoknál is létezik vitaminhiányból fakadó bágyadtság, alvászavar miatti kimerültség, sőt, depresszió is. Először is tehát derítsd ki, nem ilyesmiről van-e szó? Egyhangú az étrendje? Nyugodtan alszik? Sokat van egyedül, törődnek vele eleget? Ha nem javul, mindenesetre nézesd meg egy állatorvossal.
2010. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem arra gondol h vannak kutyák amit ha megsimogatsz transzba esik szinte, a hátára fekszik, összevissza ugrál, annyira bepörög, nem nézi merre megy, így nekimehet ennek-annak.

Amúgy amikor nem simogatod normális? Mert akkor semmi baj, ismerősöm kutyája is 'kukackodik' ha simizzük. Vannak ilyen temperamentumúak, ez személyiség kérdése.

2010. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak 2009. szilvesztertől van velem, akkor hoztam haza az utcáról, de mióta ismerem, ilyen. Egyhangú, naponta egyszer eszik, házi maradékokat... Nyugodtan alszik, bár néha ugat álmában, nincs sokat egyedül, általában mindenhova magammal viszem, ahova lehet. Ha megsimogatom, akkor lehúzza a fejét, mert azt hiszi, hogy megütjük.

Köszönöm a válaszokat! :)

2010. febr. 6. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a baj. Szegényt alaposan kicsinálták valahol. Én azt javaslom, ha már felelősséget vállaltál érte, ne sajnálj tőle a maradékon kívül vitamindús kutyakaját sem, én játsz vele minél többet.
2010. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok, köszi. :)
2010. febr. 7. 15:36
 6/6 A kérdező kommentje:
ja, még annyi, ha egy kicsit élesebben szólok neki, akkor úgy mászik, hogy a hasa a földig leér, és siet, ahol biztonságba érzi magát, pl. szék alá, ágyra, meg ilyenek... :S
2010. febr. 16. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!