Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak 8 kiskutyával?

Mit csináljak 8 kiskutyával?

Figyelt kérdés
Leellet a kutyusom.. nagyobb testű keverék.. és lett 8kiskutyája... hova tudom őket leadni? Mert 8at nem tudok megtartani :( vagy hol hírdessem meg ahonan el is viszik és lenne rá jelentkező?
2010. febr. 2. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden létező hirdetőhelyen, fórumon, ismerősök között, de sürgősen keress nekik jó gazdit, aztán pánikszerűen vidd el állatorvoshoz ivartalanítani, hogy legközelebb ne kelljen nem várt kis élőlényeknek helyet keresni.
2010. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A menhelyek pont a hozzád hasonló felelőtlen kutyaelletők miatt fullon vannak.Legfeljebb gyepmesteri telepre tudnád őket leadni,de ott jó eséllyel elpusztulnak.

Miért nem gondolkodtál azelőtt,mielőtt engedted leelleni a kutyát?Ivartalanításról hallottál már?Vemhes kutyát is lehet,még az is jobb,mint ez a helyzet.

Megszülettek,felelős vagy értük,addig kell őket tartanod,míg gazdi nem kerül nekik.

Tudom,egyszerűbb lenne leadni őket valahova és ezzel megszabadulni a gondtól,pontosabban másra,az állatvédőkre lőcsölni(nem,nem azért vannak,hogy a hülyeségből szaporítóknál született kutyák özönét fogadják),de ez elég gerinctelen megoldás lenne.

2010. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért is kellene "leadni"?

Te engedted, hogy vemhesüljön a szukád. Akkor tartsd is a kicsiket addig, amíg mindnek gondos gazdát találsz.

Felelős vagy értük és nem másra hárítani a sorsukat.

A gazdi keresés meg mehet helyi újság, interneten rengeteg hirdető oldal van, meg kell keresni őket.

A szoptatás után pedig ivartalanítsd a kutyádat. Könnyebb lesz az életetek.

2010. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy nem vagyok tájékozott :S azt nem tudtam hogy vemhesség alatt is lehet ivartalanítani.. azon kívül meg akartam kiskutyát csak épp nem 8-at ..és már párnak találtam gazdit de mindnek nem.. ha érdekel be is oltatom az összeset.. sőt féreg tabit is kapnam.. nem hanyagolom el őket.. de 5akkor sem maradhat.
2010. febr. 2. 18:44
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Talán nem a saját kutyádat kellett volna elletni, ha egy kölyköt akartál, hanem tenyésztőtől venni egyet vagy menhelyről örökbe fogadni. Már ne is haragudj, de ennyire nem lehetsz tudatlan... Te komolyan azt hitted, hogy csak 1 kölyke lesz? Max. 3? Hát akkor meg is érdemled. Csak szegény picik nem tehetnek róla, hogy ennyire buta ember vagy... Nehogy azt várd már, hogy még vállon is veregessünk az ostobaságodért!

Előbb kicsit olvasni kellett volna a témáról, nem gondolod?

2010. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Belátom hogy én vagyok a f*sz, igazad van... max 3-mat vártam esetleg 4.. ez van most szívok.. de próbálok mindnek gazdát keresni..
2010. febr. 2. 19:05
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Elöttem már mindent leírtak a felelőtlenségedről, remélem megértetted, akkor most koncentránljunk a megoldásra. Keresd meg a hozzád legközelebbi menhelyet, kérd meg őket hogy segítsenek hírdetni, aztán lehet a környéken plakátolni, és ezeken a helyeken hírdetni (szöveg+kép): gazditkeresek.hu netboard.hu gazditkeres.hu expressz.hu allatok.info

de ha átküldesz nekem szöveget és képet szívesen segítek. Menhelyek fullon vannak, leadással ne is probálkozz.

2010. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
2010. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,sajnos a természet nem olyan,hogy pont annyit kapsz tőle,amennyit vártál.

3 keverék kutya megszületése is nagy baj lenne,bőven van elég,sőt több is a kelleténél.

2010. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
S*ard le a sok gen*ót...el kell altatni mindet vmilyen módon...ennyi,,és nem lesz fullon a retkes menhely...cumik....sok fa*z van itt
2010. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!