Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kit kell ilyenkor hívni?

Kit kell ilyenkor hívni?

Figyelt kérdés
Kb. fél órája láttam, ahogy egy kétes elmeállapotú nő földhöz vágott egy 6-8 hét körüli kölyökkutyát. A kutyus egy darabig kótyagosan ült, aztán elkezdett elszaladni és egy arra járó hölgy odacsalogatta magához és megfogta. Amint ez megtörtént a "gazdi" odarohant "Az az én kutyám!" felkiáltással és visszavette a kölyköt. Még figyeltem egy darabig, de odamenni nem mertem, mert elég nagydarab nő volt és nem volt egyedül, úgyh csak tehetetlenül néztem majd el kellett jönnöm, de az még kiderült a beszélgetésükből, h volt még egy kutya, aki már meghalt. :( Most itt sírok a metrón, mert úgy érzem, h segíthettem volna neki, de nem tudom hogyan. :( Mit tehettem volna? Kit lehet ilyenkor felhívni? Budapesten az ecseri útnál történt.
2014. dec. 10. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
rendőröket. Gyanítom fiatal vagy és talán lány is, ne legyen lelkiismeret furdalásod, nem a te hibád. Legközelebb hívd ki a rendőröket, és készíts felvételt (ha közbelépni nem mersz). Veled jól jár, mert ha én ilyet látok, odamegyek és addig ütöm amíg mozog.
2014. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok túllépni azon, hogy tehettem volna valamit. Azon gondolkodtam, hogy felkapom a kutyust és elszaladok vele, csak féltem, hogy utolérnek és akkor még jól meg is vertek volna. :( Ráadásul azt is tudom, hogy ha elloptam volna a kutyust, a rendőrök még engem vettek volna elő. Arra is gondoltam, hogy megkérdezem, hogy eladják-e nekem valamennyiért, de nem volt nálam pénz sem. Sajnos sok olyat olvastam már, hogy a rendőrök nem foglalkoznak az állatkínzással és ha nincs bizonyítékom, akkor pláne nem érdekli őket. :( Az állatvédőrségre gondoltam, de náluk már egyszer próbálkoztam és válaszra sem méltattak, ráadásul úgy tudom, hogy ők is telve vannak. Meg ki tudja, hogy mennyi idő mire kiér valaki, addigra hét határon túl lettek volna. :( Ezek fordultak meg a fejemben abban a pár percben, miközben az a csöpp kis élet segélykérően nézett rám. :'( Sosem bocsájtom meg magamnak, hogy ott hagytam! :'(
2014. dec. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!