Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktunk főtt kaját adni a...

Szoktunk főtt kaját adni a kutyának. Melyek azok a fűszerek amelyeket nem fogyaszthat, mert árthat neki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom mindenféle fűszer árt a kutya gyomrának.
2010. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csípőset ne adj neki, de egyébként bármit megehet, amit ti esztek. Az én kutyám is imádta a házi kaját. Próbáltunk neki külön fűszer nélkül főzni, de az sosem kellett neki, bezzeg a fokhagymás-paprikás sült husikat csak úgy nyomta magába! 18 évet élt.
2010. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön a kutyának főzöl, akkor egyáltalán ne használj semmilyen fűszert, max. egy ici-pici sót. A kutyák sóigénye egynegyede az emberének, ha azonos testtömeg kilogrammra vetítjük.
2010. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:

Fordítsuk meg a kérdést: Mit akarsz neki adni és miért?

Az én kutyám néha ellopja a hagymát meg az erőspaprikát is és nincs baja tőle, de azért általában tápot kap. :))

Ha semmilyen fűszert nem adsz neki, akkor tuti nem lesz baja.

2010. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most soroljam fel az összeset?

A kutya ne egyen fűszereset, az ő emésztőrendszere nincs felkészülve arra a megterhelésre. Pici só és viszlát.

2010. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
zöldfűszert, gyógynövényt lehet, ami nem csípős... petrezselyem, rozmaring, lestyán, boriskafű, kakukkfű, majoranna, ilyeneket.
2010. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!