Sziasztok! Szeretnék egy zsebkutyát (anya csak azt enged) de kíváncsi vagyok, hogy mekkorára nő meg? És Mo.-n mennyibe kerülhet?Előre is közsönöm a válaszokat!
de ha senkinek nincs ilyen kutyája akkor honnan tudnánk hogy mekkorára nőhet ?
2010. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
12/20 A kérdező kommentje:
Na jólvan mostmár szálljatok le rólam. eddig én sem ismertem olyan kutyafajtát, hogy zsebkutya ha nem vettétek volna észre [link] <-ebben van ott és azért kérdeztem, hogy mekkorára nőhet nem azért, hogy kioktassatok! Amúgy meg van egy Beagle-m, és már megvan 2 éve szóval..
2010. jan. 30. 17:26
13/20 anonim válasza:
Inkább várd, meg, hogy annyi idős legyél, hogy anyukád nem tudja megtiltani és akkor legyen kutyád.
A kutya az nem divatkiegészítő, szóval, ha csak arra kell inkább felejtsd el.
2010. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
14/20 anonim válasza:
mível hogy nincs ilyen kutyám vagy kutyánk ezért nem tom
2010. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
15/20 anonim válasza:
A hírdetésben egy szerencsétlen beteges, nyomorék csivava szerűség látható. Ilyen fajta nincs, elnézve a kutya árát, fejét, és hírdetés helyét ez egy szaporító, tenyésztő nem ilyen helyen és nem ennyiért hírdett. Az a szerencsétlen csöpség az sem biztos hogy eléri az 1 éves kort. Szerintem még vízfejű is szegénykém.
2010. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
16/20 anonim válasza:
Uristen. Kedves kérdező: azért, mert a hirdető azt írta hogy "zsebkutya eladó" attól még ilyen fajta NEM LÉTEZIK és nem is fog létrejönni. Ha meg a Beagle-t engedik, akkor nem értem hogy most miért csak ilyen mini kutyát engednek...
2010. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
17/20 anonim válasza:
ez a zsebkutya csak egy kifejezés. Olyasmi, mint amikor a macskát valaki szobatigrisnek hívja.
amúgy annyibe krül, hogy minnél olcsóbban veszed, annál többet kell rá költeni
2010. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
18/20 anonim válasza:
Vigyázz a hirdetéssel,valószínűleg egy szaporító próbálja ilyen hülye szöveggel elkábítani a kutyához nem értő vevőt.Jó eséllyel,ha ilyen helyről veszel kutyát,egy beteg,gyenge állatot kapsz.
Egy tenyésztő nemigen hirdet ilyen oldalakon,ha felhívod,elmondja,hogy X fajta kutya,elmondja az igényeit,utána kikérdez,hova kerül a kutya,ezután dönt,odaadja-e.Felvilágosít a kutya őseiről,eredményeikről.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!