Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etethették még? Mik...

Mivel etethették még? Mik lehetnek a további kedvenc kajái?

Figyelt kérdés

Találtunk egy kutyát valamikor. A száraz tápot nem szereti. A húst igen. Eddig azt hittem hogy semmilyen étel nem tudja igazán lázba hozni, de barátom tegnap evett pálpusztai büdös sajtot és ruszlit. Adott neki pici darabot és a kutya teljesen kész volt, úgy könyörgött utána hogy kapjon még, pedig sosem könyörög a kajáért.


A ruszli a kedvenc kajája, ami ecetbe van áztatva. Ez hogy lehet? Állítólag a kutyák utálják az ecetszagot.


Meg ez a büdös sajt, én nem is bírom a szagát. A barátom szereti, de csak évente egyszer.


Gondolom a régi gazdinak ilyen ízlése volt, és a kutyának is adhatott. Ez a kutya már ismerte, mert úgy jött oda kunyerálni, hogy megérezte a kaja szagát.



2014. nov. 28. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne adjatok neki ilyeneket! Vagy adjatok neki tápot - amit azért nem eszik meg, mert finnyás. Keverhettek hozzá natúr joghurtot, vagy kefírt, esetleg kutyakonzervet, azzal talán megeszi -vagy válasszátok a nyers etetések, a BARF vagy PREY étrendet.
2014. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom mivel kell etetni egy kutyát, és nem etetem minden hülyeséggel, ne aggódj, csak arra lennék kíváncsi, hogy ha annyira szereti a ruszlit, meg a büdös sajtot, akkor mit szerethet még? Nem azért, hogy utána azzal etessem, hanem csak kíváncsiságból?


De ha ennyire szereti a büdös sajtot, akkor ezt használhatom jutalomfalatnak, kicsi darabokra vágva, mert különben meg totál analfabéta a kutya, semmire nincs tanítva még.

2014. nov. 28. 13:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Például a virslit nem szereti, amit már normális kutyák, azzal nem tudom tanítani semmire, mert otthagyja, kiköpi.
2014. nov. 28. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, jutalomfalatként használhatod. De az fura, h a virslit nem eszi meg.

Lehet hogy mindenféle étellel etették. Vagy csak vonzó számára az illata. A madárkakit is szeretik a kutyák, állítólag valami illatanyag van benne, és ezért.

2014. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutya első sorban szag alapján választ. Ráadásul, pl a ruszlit nem úgy érzékeli, ahogy te. A kutya az összes összetevőjét egyenként azonosítja szagról.
2014. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!