Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy shih-tzu mennyibe kerül?

Egy shih-tzu mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy shih-tzu kiskutyát, sok hirdetést és kennelt végignéztünk interneten. 80%-ban olyan 35.000 Ft körül találtuk őket árban, féregtelenítve és első oltással. Ez az ár reális, mármint egy shih-tzu ennyibe kerül, vagy esetleg drágább, esetleg ezek lehet hogy szaporítók? NEM kiállításra szeretnénk egy tökéletes kutyust... :D
2010. jan. 30. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
ezek szaporítók...
2010. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Akkor mindenképp egy TENYÉSZTŐTŐL vedd meg, ne szaporítótól!

Törzskönyvvel az árak 50-80 ezer Ft között mozognak. Mindenképpen törzskönyvezett, tenyésszemlézett kölykét vedd meg, és te is kérj hozzá törzskönyvet, szerződést!


A szaporított sok sz*rért a 35000Ft sok...


Ha nem akarsz egy jobb kutyusra annyit költeni, akkor amire figyelj:

* A tulaj minimum 2X OLTVA (parvó és kombi) adja oda a kölyköt

* MINIMUM 4X FÉREGHAJTVA legyen (2 hetes kortól 2 hetente)

* Rendelkezzen számozott oltási lappal

* A kutyák jól legyenek tartva, és kevés legyen (figyeld a felrakott képeken a háttereket, abból leszűrhetsz valamennyit a körülményekből, ha egy hirdető rosszul, hibásan fogalmaz, az már sztornó, és az is rossz, aki nem tudja normálisan leírni a fajta nevét (pl: sicu, sícu, stb...))

* 8 hetes korig a tenyésztő az anyjánál tartja

* Szőre ápolt, nem büdös, nem áraszt pisi-kaki szagot...

2010. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Egyébként a "Szobatorpedó kennel"az egyik amire gondoltam, így képeken szépek a kutyusok és a háttér sem rossz.

2010. jan. 30. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Az a kennel szuper, szerintem nyugodtan keresd fel őket. De mindenképpen informálódj másoknál is, keress rá magyar shih-tzu kennelekre neten :)


Üdv (előző voltam)

2010. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

én 50.000ért vettem tkvel, 1 hét múlva meg is halt szegény..

rá 1 hónapra vettem egyet ami 20.000be került és az állatorvos azt mnodta,hogy nagyon erős kiskutya nem egy könnyen lesznek gondjai..és igaz is..nagyon jó erőben van eddig a 4 hónap alatt semmi gondja nem volt..ki volt vizsgálva teljesen.

szóval ennyit a tenyésztő vs. szaporítóról ;)

2010. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem raktál vesszőt és most olyan zavaros hogy kiállításra, vagy nem arra szeretnél kutyát.

Ha arra szeretnél akkor kérd ki a tenyésztő véleményét is, mert Ő ismeri a kölyköket, tudja ki való kiállításra és ki nem. Nekem is van 2 kutyusom a Szobatorpedóból, csak ajánlani tudom a kennelt.

De a kiállítási kutyát nem kell elkapkodni, ha kell várj a neked megfelelőre.Előbb tájékozódj a fajtáról, készülj fel a kis jövevényre.

2010. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgylátom hogy a Szobatorpedó igencsak jókis kennel lehet, majd érdeklődök. Egyébként a kutyust nem szeretném kiállításra hordani.
2010. febr. 2. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
15000-ért is lehet kapni
2010. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!