Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztor kiskutyát...

Berni pásztor kiskutyát szeretnék! Tudtok valahol eladót?

Figyelt kérdés
Baranya megyében lakunk de elmennék messzebre is ha megéri.Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 29. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Szia. Nézd meg expressz.hu-n vagy slando-n mindenhol vannak. Az én Berni pásztoromat Romániánól hoztuk.:D Sok sikert.:)
2010. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát ilyeneken h expressz meg slando ne nézd.. FAJTATISZTA kutyát csak a tenyésztők árulnak akik nem igazán hirdetnek ilyen oldalakon.. szaporítótól aki 20-30ezerért árulja meg ne vegyél kutyát!!! Sokszor betegek.. Ha nincs minimum 100ezer Ft-od kutyára akkor ne vegyél hanem fogadj örökbe! Ha viszont rászánod a pénzt akkor keresgélj neten kenneleket és jól járj utána mindennek! Sok sikert! :)
2010. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%
Én az expresszen vettem a Bernimet.És fajtiszta egészséges.Ha netán veszel mindenképpen nézd meg a szüleit,én is így tettem.Az enyém most nyolc hetes és gyönyörű.Ezt az állatorvos is alátámasztotta.Háztól vettem nem tenyésztőtöl 30.000ft.ért.sok sikert.
2010. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy fajtiszta, ezt minden állatorvos meg tudja mondani, aki látott már kutyát. Azt viszont egy átlag állatorvos nem tudja megmondani, hogy fajtatiszta-e. Sőt, ha egy berni pásztor küllembírót kérdeznél, az is max annyit tudna mondani, hogy "biztosan nem fajtatiszta" vagy "lehet, hogy fajtatisza", de legvalószínűbben azt mondaná, hogy ha nem törzskönyvetett, akkor nem fajtatiszta.


Ne vegyél olyan helyről, ahonnan az előző válaszoló vette! Egy igazi berni minimum 100e forint, de a tartása símán van ennek a duplája is évente.

2010. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Igaza van az utsónak!

Ilyen hirdetős oldalról nem szabad kutyust venni.

2010. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3. válaszoló! Amíg a kutyádnak nincs törzskönyve, nem minősül fajtatisztának! Örülj neki h még egészséges, de ne csodáld ha a későbbiekben vmi rejtett betegség előjön rajta! Nagyon sajnállak h ilyen tudatlan vagy de remélem legközelebb nem veszel szaporítótól kutyát..
2010. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Az állatorvos annyit ért a kutyákhoz, hogy vannak mindenféle szervei, amik megbetegedhetnek és azokat hogy kell gyógyítani.

Hogy melyik kutya milyen fajta, általában jó tippeléssel esetleg eltalálják, de nem mindegyik. Persze hogy gyönyörű, mert szeretet és viszed hozzá, ami neki jó bolt.

Jó lenne, hogy nem az adna tanácsot, akinek egy 8 hetes kutyája van, jó esetben tegnap hozta haza. Rosszabbik esetben 2-3 hete rásózta már a szaporító.

Kedves kérdező: nézz körül a neten tenyésztőknél, látogass meg többet és érdeklődj a fajta tulajdonságairól, majd jelentkezz ott ahol Neked a legjobb válaszokat adták illetve ahol a legtöbb rosszat mondták el a kutyáról.

Mert egy tenyésztő nem csak dicséri a fajtát, elmondja a hátrányait is. Csak a szaporítóknak érdeke, hogy gyorsan rásózzák valakire a kölyköket.

Mindenképpen érdeklődj a szülők egészségéről, igen fontos ennél a fajtánál a diszpláziaszűrés!

2010. febr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlatos elkerülni!

[link]

2011. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!