Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem a kiskutyámat...

Hogyan neveljem a kiskutyámat szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja vettem egy yorki kiskutyát, már lassan 4 hónapos lesz.Persze szobakutyának vettem és bent van velünk a lakásban.Kiszoktuk vinni az udvarra (persze nem lehet egyedül hagyni mert kiszökne)meg elszoktam vinni sétálni is.De kint nem hajlandó elvégezni a dolgát:( Kint lehetünk vele akár 2 órát is de nem, amint bemegyünk az első dolga h elmegy wécére.De ez nem mehet így tovább mert az egész lakást tönkre teszi.Arról nem is beszélve h naponta hányszor kell takarítani utána :( Egy elkeseredett gazdi
2008. aug. 14. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

én úgy szoktattam rá a kutyámat a szobatisztaságra,hogyha bepisilt/v.bekakilt,akkor föltöröltem egy ronggyal(ez inkább a pisire jellemző),és otthagytam,és megszagoltattam vele,belenyomtam a fejét(ez nem állatkínzás,aki azt gondolná,mert nem durván kell),és ezt egy párszor,és egy idő után megtanulja.De viszont mindig időben kell kivinni pisilni.Persze ha a házban van.Nekem bejött,tehát senki ne pampogjon nekem.Ha pisilt kint,és nem bent,akkor dícsérd meg,és adj neki jutalomfalatot.Megéri:D

Sok szerencsét Neked!

Josy.

2008. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Az előzőnek: Ha majd a te fejedet is belenyomják az ürülékedbe, akkor is mond azt, hogy ez nem kínzás. Ettől a kutya nem fogja megtanulni a dolgot.

2008. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

képletesen volt,buziember.

Különben meg én is kijavítottam magam,ha nem láttad volna.Miit gondoltam én??????De az alap,h vannak hülye emberek még itt is,akiknek a felfogásuk a 0-val egyenlő,mint neked is.

2008. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!!


Én úgy neveltem 2 Westie kiskutyámat szobatisztaságra,hogyha becsináltak valahova akkor picit bele nyomtam az orrocskályukat és egy picike pofont attam a seggükre.Ezt körübelül 1 hónapig csináltam velük és utánna már megszokták,de most már kinn vannak csak néha jöhetnek be.És nekem úgy szokták meg ha kell nekik WC-re menniük akkor egy picikét kaparják az ajtót.


Remélem hasznodra válik amit írtam és megszokja az édi kutyusod.

Sok szeretettel Ramóna.

2008. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!