Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tényleg utálnak fürdeni?

A kutyák tényleg utálnak fürdeni?

Figyelt kérdés
Nekem nincs kutyám de láttam róla videót... tényleg nem szeretnek fürdeni???
2014. nov. 1. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Van amelyik szeret, van amelyik utál, egyed függő.

Az én kutyám a pocsojákat is méterekkel elkerüli, bnőim kutyája ugy szokott sétálni hogy a csatornában úszik utánuk.

2014. nov. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Golden retrieverem, ami már hozzá szokott a fürdéshez és van egy keverék kutyusom ami imádja ha fürdetik, de a pocsolyákat kerülik :)
2014. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, van amelyik szereti. Volt egy német juhászunk, tök önelégült pofát vágott fürdetésnél és kiállt a szakadó esőre. A mostaniak utálják, de ez is helyzetfüggő náluk. pl. mikor beletettük őket dézsába, azt egész jól bírták, de a slaggal való zuhanyzást az nem szeretik. Az esőtől félnek, mint a tűztől. De sok olyan kutya van, hogy kimondottan belemegy a patakba, tóba.
2014. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyedfüggő.


Csivavám nem szeretett fürdeni, de nem is ellenkezett túlzottan (évi 1-2 alkalom volt), hagyta lemosni magát.


Mostani keverékem úgy fél a víztől, mint ördög a szentelt víztől. Szó szerint. XD

2014. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem keverék kutyám van 8 éves már és utálja a fürdetést, ha kint esik sétálni sem akar, nem szívesen megy a vizes fűbe és persze a pocsolyát is kikerüli.
2014. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém utálja ha fürdetjük. Ha udvaron slaggal, ha fürdőkádban zuhanyzóval, utálja, bár eltűri, tudja hogy előbb szabadul ha hagyja.

Magától viszont séta közben minden pocsolyába belegázol, a sárban hempereg, szökőkútba ugrik.

Teljesen egyedfüggő szerintem.

2014. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hálistennek az enyémek imádják, ha megyünk, és megérzik a viz szagot, már megy a visitás a kocsiban:) 1 olyan kutyim van, amelyik csak elfutkározik a prton, de csak hasig megy bele:)
2014. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!