Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet? Nem olyan,...

Mi baja lehet? Nem olyan, mint régen, és sok vizet iszik.

Figyelt kérdés

7 éves kistestű, 9 nappal ezelőtt fogkőleszedésen volt, azóta van baj. 9 nap alatt 3-4 alkalommal is hányt. Kedvetlen, és bár eszik, de nem úgy, mint korábban, amikor mindent be akart falni, ami elé került. Most megeszi a reggeli száraztápot, de napközben a legfinomabb hústól is elfordul. Ezenkívül sokat iszik.

Tegnap visszavittem az orvoshoz, kapott hányáscsillapítót, probiotikumot, de vérvételt csak holnap tud csinálni, mert hétvégén nincs labor.

Szerintetek mi lehet? Kullancs nem volt benne, ivartalanított (ha esetleg méhgyulladásra gyanakodnátok).


2014. okt. 12. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Cukorbetegségre tippelek, mivel sokat iszik. Kérj egy cukormérést a dokitól.
2014. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Netes írások alapján és is veseelégtelenségre, vagy cukorbetegségre tippelek. De ezek a műtét óta vannak, az altatás okozhat ilyet?
2014. okt. 12. 13:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezek nem járnak levertséggel és étvágytalansággal...
2014. okt. 12. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem csípte meg kullancs? Ismerősöm kutyája is babéziás lett, de nem láttak rajta semmit. A lázát meg tudod mérni? Ha igen, akkor mérd meg neki.
2014. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy kistestűn biztosan észrevettem volna a kullancsot. És a babézia nem lappang 9 napig. A vizelete sárga, megnéztem.
2014. okt. 12. 14:23
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma mentünk vérvételre, és a doki még egyszer megvizsgálta, úgy fest, hogy a májával történt valami, mert besárgult a szeme :( Azonnal infúziót kapott.

Holnap reggel lesz meg a vérvétel eredménye.

2014. okt. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!