Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hónapos kutyámnál, többször...

7 hónapos kutyámnál, többször is bepróbálkozott a futtatón egy kan. Az enyém nem ellenkezett vele, tűrte a dolgot. Miért?

Figyelt kérdés

Nem csak tüzelő szukákra gerjednek a kanok?Lakásban tartjuk, úgyhogy csak észrevenném ha tüzelne nem?

Nem lehet baj ugye?


2010. jan. 21. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez dominánciára is utalhat nem csak párzásra. A te kutyád meg még kölyök, lehet hogy nem érti mi történt vele :)

Nekem 3 lány kutyám van és ahova megyünk, minden kan minket piszkál pedig tüzelés előtt, közben, után nem viszem őket kutyák közé.

Nem csak észrevenni kell, és mindig direkt megnézem a nemi szervüket, mert elsőre nem látni hogy tüzel. De gondolom azt azért észrevetted volna ha párzik vele... Tudom nem kell őket szétszedni ha dominanciából csinálják de engem nagyon idegesít és olyankor el szoktam tessékelni.

2010. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nagyon megijedtem, mert jó messzire elmentek tőlünk, így azt pontosan nem láttam, hogy behatolt - e vagy sem. A nemi szerve teljesen normális nem duzzadt, nem váladékos.Akkor talán tényleg csak dominancia dolog volt.
2010. jan. 21. 17:58
 3/3 RastaMama ***** válasza:
nem ivarérett még, nincs "szaga". hagyja még, mert nem tudja, h mi z. később majd ő is fogja csinálni-legalábbis az én ebem már 4-5 hónaposan csinálta, ha kellett ha nem. kannak, szukának, mindenkinek. ha emberrel csinálják akkor dominancia kifejezés, azt nem szabad hagyni, fizikai retorziót kell hazsnálni...
2010. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!