Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Stafford vagy...

Szerintetek Stafford vagy Pit? Am staffordként vettem képeket nézzétek meg

Figyelt kérdés
[link] Jpg [link] Jpg ezeken 6 hetes:) [link] Jpg 3 hónaposan [link] Jpg [link] Jpg 9 hónaposan [link] Jpg és most majdnem 10 hónapos ennyi üdv
2010. jan. 21. 08:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

szerintem inkább pit, mert finomabb feje van, mint a staffinak.

én teljesen laikus vagyok, de nagyon szeretem a harci kutyákat!

nekem egy amerikai bulldogom van (utcán találtam).

2010. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ez a kutya nem fajtatiszta, az tuti. A testfelépítése, a lábai, az izomzata, a fejformája - épphogy csak staffis.

A füleit kár volt levágatni, maga a vágás formája sem igazán szép, és így, hogy keverék, inkább hat egyszerre szomorúnak és nevetségesnek a vágott fül, mint erőteljesnek és félelmetesnek.

2010. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nagyon jópofa de nem tűnik fajtatisztának. Szerintem sem kellett volan vágatni a fülét.
2010. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Mármint nem fajatiszta staffi, egy korábbinak lehet igaza inkább pit. Keress rá a googleban amerikai pitbull-ra ott találsz nagyon hasonlókat.
2010. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
jah jah tudom hogy a pit nagyon hasonlit rá am meg nembántam meg h felvágattam de az orvos nemjó munkát végzett:@ és poton 15 e ft ért dehát bevolt kötve és 3 nap után láttam meg de am a kép miatt nemlátni de am jóláll neki igen:d majd rakok fel olyat ahol ezt látni lehet jól:) üdv
2010. jan. 26. 15:53
 26/26 anonim ***** válasza:
Inkább Pit-es, de nem fajtatiszta. Viszont gyönyörű és nagyon édes!!! :)
2010. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!