Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom gyorsan betanitani...

Mivel tudom gyorsan betanitani trukkokre?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan lesz megtanítva az csak elnaggyázás lesz. De teszteld mi kelti fel jobban az érdeklődését pl labda, nyafogós csont, jutifalat. Ha túl erőlteted egy nap akkor még rosszabbul fog tanulni.
2014. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Vegyél neki Rodolfo Bűvészdobozt.

Főleg a kártyatrükkök nagyon hatásosak, ha kutya adja elő őket.

2014. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan nem lehet tanítani. Főleg hogy a kutyának egész életében ismétlésre, és pozitív visszajelzésre van szüksége ahhoz, hogy engedelmes legyen, és sok trükköt tudjon. Minden héten (ha nem is minden nap) legalább 3-4x gyakorlni kell. Alapparancsokat pedig illik minden nap. :)
2014. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem normalis kerdesket szeretne :)

En ugy tanitottam meg nehany dologra, pl.az ulre, hogy fogtam egy jutalomfalatkat, es mondtam neki, ha nem ment neki,akkor valahogy megcsinaltam vele es odaadtam neki a jutalomfalatkat, utanna meg legalabb 10x

ugyanezt, aztan utanna jutalomfalat nelkul 5x es ezt 1 hetig, de sokat kell neki mondagatni, hogy ne felejtse el. En 3 eve tanitottam az en kutyusomnak, es a mai napig ugy tudja, hogy mar jelet se kell neki adnom, hogyha szeretnem, hogy uljon, csak mondanom.

2014. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Klikker tréninggel. Olvass utána a módszernek.

Azért ehhez is kell türelem, és nem minden kutya működik egyformán gyorsan. Nekem pl. a két kutyámból van, ami az egyiknek ment könnyebben megtanulni, van ami a másiknak.

2014. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a "melyik kezemben van?" mutatvány ment. Az egyik kezemben van falat, a másikban nincs. Mutassa mag és megkapja. 5-6 próba után tudja
2014. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem klikkerrel lehet a leggyorsabban tanítani, hiszen ha rájött a kutya a lényegére és már van benne némi rutinja, akár egy klikk után is megismétli azt, amire előzőleg a klikket kapta.
2014. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!