Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kutyád kedvenc étele? :-)

Mi a kutyád kedvenc étele? :-)

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 18:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
baconbe göngyölt máj:) csirke alufóliába sütve, sága pulykapárizsi... de nagyon szereti a száraz tápját is RC;)
2010. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Sajt! Természetesen az enyém is azt eszi, amit kap és nem reklamál, de azért kedvence lehet, nem?
2010. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
:-)
2010. jan. 16. 19:41
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Az enyém rajong a tejtermékekért és a húsfélékért. Zöldség-gyümölcs sajnos kizárva nála, holott én is falkavezér vagyok:)
2010. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

A mi kutyáink is mókusok! Mindig várják a dióhullást!:DD


De bármilyen főtt kaját imádnak. Még az Acana száraztápot is csak úgy eszik meg, ha leöntöm maradékkal, vagy főzök nekik és köretként eszik. De mindig a végére hagyják a tápot.

2010. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha gyümölcsöt eszünk, mindig kunyerbál tisztes távolságból :D:D:D

Egyébként meg a májasért, meg a reszteltmájért van oda, márha jut neki.... de ezekkel mindenre meg tudom tanítani, mert bármit megtesz értük.... :D:D:D

2010. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

Az enyém imádja a házikosztot.

Mindent megtenne érte, bármit megeszik, odaégettől romlotton át a félig nyersig, de ÉN SOHASEM ADOK NEKI ILYESMIT!!!

Én szárazkaját adok neki, mert állítólag az kell neki, a sok vitamin, amit tartalmaz, és nem a konzerv, mert abban csak szója van. Szép is a kutya, jól táplált és elégedett fejű.

Viszont alkalmanként meglép, de nem megy messzire, csak a szomszédba, aki maradékkal eteti a kutyáját, mert nem ügyel annyira rá, mint én az enyémre...meglép, és megeszi a szomszéd kutyának kitett maradékot. Megőrülök tőle, hogy az én gondosan nevelt kutyám szívesebben zabál maradékot, amikor az NEM JÓ NEKI!!!

Szóval ez van. Ennyit a kutyanevelő könyvekről és arról, hogy az én kutyám mennyire ért egyet az azokban foglaltakkal.

2010. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Figyelj ez nem jelenti azt hogy nem ez a helyes... A kisgyerek is megenne egy zacskó cukrot pedig te is tudod hogy nem jó neki...
2010. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!