Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehetne, nem túl drágán...

Hol lehetne, nem túl drágán westi kölyköt venni? Jah és úgy mennyibe kerülne kb?

Figyelt kérdés
pl. nekem nemfontos hogy törzskönyve legyen,meg mindenféle díjnyertes szülőktől,de az azért fontos lenne,hogy szép,egészséges legyen.
2010. jan. 16. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A miénk törzskönyvvel volt 60 E, Pécsett.
2010. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha szép egészséges kutyust akarsz akk fontos a törzskönyv

[link]

olvasd el

olcsó kutya többe kerül

tisztességes tenyésztőtől szép , egészséges kutyát kapsz 60-120E ft

2010. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
2010. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a Westi a kedvenc kutya fajtám! interneten szoktam eladó kis westieket nézni! Ha egészséges a kutytus akkor kb. 25.000 Ft. Ha szrencsés vagy akkor gyors eladés szempontjából 20.000 Ft. is találsz! Fontos ha interneten nézted ki magadnak a kutyust beszélj meg a gazdival egy talit és ott megtudod nzni a kutyust hogy tényleg egészséges-e! :) Amugy nem mindig lehet taláni 30.000 Ft-ért van amikor 50.000 Ft!!! Sajnos a Westi kutyus az elég drága de szertintem csak azért mert fajtiszta! jah: és vigyázz mert ha 15.000 Ft. alatt találsz az nagy valószínüséggel nem fajtiszta vagy beteg! :S mindenkippén elsőbb élőben nézd meg a kutyust, aztán vedd meg! :) remélem segítettem!
2010. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyon becsapós,mert pl lehet 70ezerért is venni,egyik ismerősömnek olyan van,de szegény úgy túl van tenyésztve,hogy allergiás a saját szőrére,meg kajákra,meg mindenre komolyan!hullik a szőre,és egy kis rózsaszín szőrcsomó az egész kutya 70Eért...

mindenképp próbáld meg megkérni az eladót,hogy egy előző alomból valót mutasson neked!Ha nagyon ellenkezik,akkor inkább nézz máshol!

Sok szerencsét :D

2010. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Utána olvastam, és hamar lemondtam róla:)

Nem lett kutyám,nyuszim lett:)Nagyon imádom:)

2010. okt. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!