Válallkozónak kell lennem ahoz hogy otthonomba kutya megörzést válaljak?
Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 17:55
1/3 anonim 



válasza:





Ha pénzért csinálod és nem akarod, hogy rád szálljon a NAV akkor nem ártana. Kérdés, hogy megéri-e, mert lehet, hogy kevesebb lesz a bevételed, mint a befizetett adó.
3/3 anonim 



válasza:





Tedd át a kérdése az Üzlet és pénzügyek - Adózás, könyvelés rovatba, ott pontosabban tudnak válaszolni!
Szerintem vállalkozói nem kell, elég ha adószámot igényelsz, és az alapján adózol. De a fent említett rovatban jobban tudják!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!