Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak hogy a tacskóm...

Gregory730 kérdése:

Mit csináljak hogy a tacskóm ne hányjon?

Figyelt kérdés
Van egy 1éves kan tacskóm és azt vettem észre hogy szinte minden nap hány. Beszéltem már állatorvossal azt tanácsolta váltsak tápot de, az sem segített sokat. Most konzerv tápot kap és még így is hány néha napján de, már nem annyiszor mint eddig. Mitől lehet ez hogy ennyire érzékeny a gyomra?

#tacskó #beteg tacskó
2014. aug. 13. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy összevissza váltogatod a tápját konzervjét. Az orvost meg zaklasd, ennyivel nem rendezheti le az egészet.
2014. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem váltogatom össze vissza! Fokozatosan álltam át egyik tápról a másikra és a konzervre is! A tápoktól míg eljutottunk a konzervig az volt bő 3 hónap is!!
2014. aug. 13. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hónapja hány minden nap? Akkor minimum hogy viszed azonnal dokihoz.
2014. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dokinál már volt, csak nem adott rendes tanácsot.


Kérdező, én elmennék egy másik dokihoz. Van olyan kutya amelyiknek sok a gyomorsava és attól hány. Kérdés, hogy a kaját is kihányja-e vagy csak gyomorsavat. Lehet savlekötőt kell kapnia. De az is lehet, hogy érzékeny a gyomra. AZ én kutyám pl a szóját nem bírja, ég tőle a gyomra és hányt. Tápváltás megoldotta, de oda kell figyelni, hogy milyen tápra váltasz. Nem csak úgy egy akármilyen másik és kész. Néha nagyon sok tápon végig kell menni, mire megtaláljátok a megfelelőt. Én Sensitive tápot probálnék. Kerüljétek a szójás, és gabonás tápokat az gyakran okoz gyomorégést.

2014. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tápot adj neki, az enyém is mikro tápot evett sokszor heti 5x is hányt, habosat meg sárgát, mióta nyers húst kap kb 1x hány egy évben!
2014. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!