Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.! Arról van szó hogy...

S. O. S.! Arról van szó hogy van egy hét hónapos Yorkim. Kan. Valami baj van a kis micsodájával, mert nem tudja magának visszahúzni és én nem sem tudom neki, hiába próbálom. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha megáztatom neki úgy könnyebb lesz visszahúzni rá a bőrt? Vagy esetleg kamillázzam is? Vagy rögtön doki? Ja, és tegnap este olyan 9-fél 10 körül vettem észre, délután még semmi nem volt mert hempergőzött és észrevettem volna. Köszi a válaszokat! Bunkók inkább ne is írjanak...
2010. jan. 13. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
és rosszul van vagy valami?...mert ha semmi baj a viselkedésével akkor sztem nincs gond...van h a cicámnak is napokig kinnt van a micsodája:) sztem vissza tudja húzni ha ő akarja...:)
2010. jan. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs rosszul... virgonc, eleven, játszik, eszik... még arra is gondoltam hogy ez esetleg amiatt lehet hogy még nem szálltak le a heréi. De a doki azt mondta még mikor a herék miatt voltunk nála hogy nem lesz tőle semmi, ha betölti az 1 évet megműti. Hát nem tudom. Mit gondoltok?
2010. jan. 13. 06:46
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Ha ez nem állandó probléma akkor csak "kanos" a kicsike. Nem kell aggódni.
2010. jan. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

NYugi, kezd ivaréretté válni a kutyád!

Most nagyon figyelj oda rá, ha nem akarod, hogy a lakásban mindent össze-vissza jelölgessen, mert később nagyon nehéz lesz róla leszoktatni.

Üdv.

2010. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia, nyugi, ez természetes, gondolom meg"hegedűlt" vmi plüsst, és a merevedési testecskék kint tartották neki a fütyijét. a miénknek ugyanez volt. mi még az ügyeletes állatorvost is felhivtuk, annyira megijedtünk, hogy baja lesz.... le kell neki jegelni (persze óvatosan) valami rongyba mirelitet, vagy jeget tenni és azt rá kell tenni a fütyijére.

:) :) egy 10 hónapos yorki gazdája

2010. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) hál istennek ma mire hazaértem már visszahúzodott neki :) És igen, mielőtt kijött neki "hegedülte" a plüssmaciját :D :)
2010. jan. 13. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!