Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet ilyen kutyahámot venni?

Hol lehet ilyen kutyahámot venni?

Figyelt kérdés

Több külföldi oldalon is láttam olyan hámot, min elöl lehet a pórázt csatlakoztatni , de itthon még sehol nem találtam ilyet...


Erről van szó:

[link]



2014. aug. 6. 14:14
1 2
 1/13 sippara ***** válasza:
Veszel valami gagyi szalagos hámot, és varróképes ismerőssel rakatsz az elejére egy karikát. Mondjuk nem értem, miért akarna bárki is ilyet adni a kutyájára, de nyilván semmi közöm hozzá.
2014. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kutykiállítás, kisállatkereskedés
2014. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Fressnapfba sok hám van.;)Ott dolgozok
2014. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
A kutyaboltban.
2014. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez miért jó?
2014. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 sippara ***** válasza:
76%
Utolsó: azért, mert eggyel több lehetőséget ad gazdinak, hogy azt higgye, a kutya hülye és nem ő ;)
2014. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

:)

Elég frappáns megfogalmazás.

2014. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt írják, hogy nem bír benne húzni a kutya, mert ha húz, a mellkasánál fogva oldalra fordítja saját magát, ha a póráz feszes. Szerintem meg némileg elfőrdul a hám és ugyan úgy tud húzni benne a kutya, mint bármi másban. Nem értem, miért lenne jobb megoldás egy egyszerű nyakörvnél...


Ha már van hámotok és ki szeretnéd próbálni, veszel egy karikát 50 Ft-ért és rávarratod az elejére.

2014. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Okoskodás az már megy, látom, remek.


Annak, aki normális választ írt, köszönöm.


Nem akarok ilyet adni a kutyámra, csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.

2014. aug. 6. 15:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm. Csak kíváncsiságból kérdeztem, mert itthon egyik boltban sem láttam ilyesmit.
2014. aug. 6. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!