Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vicces, ciki történetet...

Milyen vicces, ciki történetetek van kutyáról?

Figyelt kérdés
Lehet bármilyen történet kutyádról+rólad :)

2014. aug. 1. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kettő kutyám van, és jellemző, hogy torkomszakadtából ordítok, hogy "Lááábhoz!", mire 2 perc után észreveszem, hogy sóhajtozva állnak a lábam mellett...

A legcikibb, ami velem történt, amikor pici volt az egyik kutyám, és a buszon vittem az orvoshoz oltásra. Szólt a telefonom, ezért egy pillanatra letettem a kutyát a lábam mellé. Mire odanéztem, odakakkantott az egyik ülés alá. Így négykézláb, a kutyát az egyik kezemben egyensúlyozva, a másikkal a kulát szedve pironkodtam a tömött buszon. Marha jó érzés volt. :D Akkorát kakált, mint ő maga...

2014. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 hosszúhajú ***** válasza:
84%

aranyos is lehet?

barátnőm hatalmas bernáthegyijéhez egy nyúl költözött ideiglenesen. féltek, hogy szét fogja tépni, de úgy megszerették egymást, hogy a nyúl a kutyán feküdt az ólban úgy aludtak.

2014. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Menhelyről hozott kölyökkutya, első a családban (mindenkinek hörcsöge volt eddig).

Megevett egy kis konzerv kutyakaját, jött a lefekvés ideje. Állandóan nyafogott, nem szokta meg az egyedül alvást, így magam mellé vettem az ágyba (tudom, hogy ez rossz taktika, de később magától kiszokott onnan, mert túl nagyra nőtt).

Kb este 9-kor lebucskázott az ágyból és nyafogva föl-alá járkált. Pizsiben lementem vele egy füves részre, hátha csak ez a baja, csakhogy annyira félt, hogy nem mert semmit se csinálni.

Felmentünk a lakásba, körbe-körbe bolyong nyafogva, óvatosan felemelem, mire elengedte magát és végigkakilta a lábam (combtól lábfejig bőven, hasmenése volt).

Csönget a szomszéd (este negyed 10-kor, valami kulcsot akart anyámtól, állítólag megbeszélték, hogy ekkor jön érte), anyukám kinyitja az ajtót, a szomszéd csak annyit lát, hogy (érezhetően) szaros pizsamával előtte megyek el, bűzölgő lábnyomokat hagyva magam után... No comment.

2014. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kutyám retteg a viztől. Egyszer egy jó nagy séta közben megált inni egy betonozott árok parton, pont előtte esett az eső igy elég magas volt a vízszint, de a kutyum még így is teljes nyakhosszúságát bevetette hogy minél meszebb legyen a víztől, erre a másik kutya, egy jól megtermett labi mix, és egy erőteljes farok csoválásal belendítette az én kis tacsi mixemet a vízbe fejjel előre :D azota méterekkel elkerüli azt az árkot :)
2014. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg amikor azzal jön át a szomszéd hogy a kutyád felzabálta 3 adag pudingjukat, a kutyusod meg meletted éppen teli pocakkal horkolva alszik :D

4-es voltam :)

2014. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Zowie ***** válasza:
100%
Még kicsi volt a kutyám, amikor a konyhába le akart ülni és miközben ült le egy hatalmas durrogósat pukkantot és úgy megijedt, hogy elszaladt. Múltkor lazán bejön a szobába,miközben nézem a filmet megáll a szoba közepén, rámnéz, elengedi magát utána meg, mint aki jól végezte dolgát kisétál én meg ott ülök a tapétaszaggató büdösbe és nézek ki a fejemből, hogy ez most mi volt. egxszer meg sétálunk az utcán és egyszer csak hallom, hogy valami kopog. Nézem a cipőmet, hogy vajon mibe léphettem, hát semmi nincs rajta. Teszünk pár lépést már megint kopog valami nézelődök és a kutya kopogott, mert az egyik lábujja beleszorult egy dióhéjba, mondjuk már nem először, de hogy hogyan csinálja elképzelésem sincs.
2014. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A golden retrieverem imádja az autókázást, neki édes mindegy milyen kocsival, csak ülhessen be, aztán uzsgyi. Na mikor még kicsit volt, egyszer a sétán jött mellettem, akkor épp flexin volt, hogy szagolhathasson erre-arra... elmentünk parkoló mellett, hirtelen hallom : SZEDD KI A KUTYÁDAT A KOCSIMBÓL!!!

A goldenem lemaradt egy cseppet és ki volt nyitva az egyik parkoló kocsi ajtaja, ő meg szépen beugrott :D

2014. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, könnyesre nevettem magam! :'D
2014. aug. 1. 19:35
 9/16 Csak egy Jack gazda válasza:
100%
hát amikor kicsi volt a kutyum éppen simizte a barátnőm és egyszer csak hopp a barátnőm farmerén egy nagy folt uu
2014. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a kutyánk alig bírt menni, furán tartotta magát, a hátsó lábaival is furán lépkedett.


Kihívtuk a dokit, (az udvar egyik fele le van betonozva) azt mondta, lehet hogy attól száradt ki a talpa, berepedezett, és azért fáj.


Adott kenőcsöt, hogy masszírozzuk a talpába, meg zárjuk be a kertbe, ne mehessen a betonra.


Vagy fél óráig masszíroztuk a talpait. Az egész család. Mindenki 1 lábát.

A kutyán rendesen lehetett látni, hogy kiröhög minket! :)


Aztán bezártuk a kertbe, ott forgolódott vagy 5 percig, kulázott egy rettentő keményet, aztán boldogan szaladgált, mint ha mise történt volna.

Szorulása volt....

2014. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!