Lehet valamit tenni?
Figyelt kérdés
Találtunk egy kutyát az utcán és befogadtuk. Fajtiszta kutyus, viszont sem a korát sem azt, hogy be van-e oltva nem tudjuk. Az orvos meg tudja állapítani, hogy kapott-e már oltást? Mert ha igen , és most megint kap, akkor baja lesz? De ha meg nem kap akkor is. Tanácstalan vagyok kérlek segítsetek.2014. júl. 30. 21:53
1/3 anonim válasza:
Először is chipet kell nézzen az orvos.A korát a fogai alapján megközelítőleg meg tudja állapítani. Inkább több szuri, mint egy sem.
2/3 anonim válasza:
Ha találtad chipet kell nézetni és két hétig az eredeti gazdit keresni.Oltásokkal meg nem tudsz neki ártani.
3/3 A kérdező kommentje:
Nincs benne chip sajnos.
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 31. 12:02
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!