Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nah ezt vajon hány szülő...

Nah ezt vajon hány szülő hagyná? :D

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 24. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én. :D
2014. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%
Kisbabáknál kifejezetten hasznos is lehet, ha mindenféle állat közelében vannak, mivel így alakul ki a természetes immunrendszer.
2014. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám :)

Tudván tudom, hogy a kutyám tiszta, és parazita mentes.

Tőle az égvilágon semmit nem kapna el a gyerekem.

nagyobb veszélyforrás az, amikor egy játszótéren a homokozóban macskakakiba nyúl, és esetleg utána a szájába veszi a kezét. ( nem vagyok macska utáló vagy ilyesmi, de tény, hogy a macskák sok nyavalyát hordoznak, még a házi cicák is, mert valamiért az emberek azt hiszik, hogy őket nem kell dokihoz vinni...:/ )


Meg annyi lehetséges fertőzés forrás van, ami lényegesen nagyobb, mint egy kutya nyála...ilyen feltételek mellet meg kb tarthatnánk burokban a gyerekeket, mert az a biztos...

2014. júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hagynám.

És hagytuk is játszani a kutyánkal macskánkal! Ha az ember odafigyel a higiéniára, és az állataira, az égvilágon semmi baja nem lesz a gyereknek. Nálunk a lányok így nőttek fel, és semmi bajuk nincsen.

2014. júl. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Babamasszázs. Nagyon jó! :D
2014. júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztően aranyos ez a videó! Ahogy a kisgyerek még direkt oda is ül, hogy még nyalogassa a hátát :)

Én hagynám! :) Tudom, hogy nem lehet semmi baja tőle! Sőt, ugyanilyen lelkesen videóznám! :)

2014. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hagynám. (2 kisgyerek anyukája)
2014. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor kérdezzük meg ugyanezt a baba-mama topikban :D

Szociológiai felmérés :D

2014. júl. 25. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám. De nem azért, mert nem szeretem a kutyákat, sőt, imádom őket, van is kettő. De én magam sem szeretem, ha nagyon hosszan nyalogat a kutyám. Így pár nyalás után leállítanám :)
2014. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A gyereket láthatóan nem zavarja, sőt kér még....
2014. júl. 25. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!