Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire horkol a mopsz?

Mennyire horkol a mopsz?

Figyelt kérdés
Sajnos én eleve rossz alvó vagyok. Minden neszre felkelek, panelban élek. Minden egyes egyedre jellemző, hogy horkolnak éjszaka? Viszont én világ életemben odavoltam egy mopszért, mindent imádok rajta. El is tudnám hozni jövő hónapban, mindene meglenne. Tanácsokat szeretnék, hogy számítsak-e a horkolásra és milyen jellegű, magas, vagy mély? KÖSZI!

2014. júl. 23. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, horkol. Röfög, prüszköl. Nyári melegben hörögve vesz levegőt. Ez a turcsi orruk miatt alakult ki. Talán ha nem a hálószobádban altatod, nem egy másik szobában, akkor nem fogsz rá felkelni, nem olyan vészesen kell ezt elképzelni :) Ha a panelszomszédokat kibírod, akkor a mopsz se lehet nagy gond :)

A hangjait, amelyeket kiad inkább mélynek mondanám, mint magasnak.

2014. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Nem fogom kirakni a szobából, velem fog aludni. Inkább megszokom majd, remélem a füldugó segít majd :)
2014. júl. 23. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt mopszunk gyerekkoromban, nagyokat nevettünk rajta, hogy a konyhából is behallatszott a hortyogása a csukott ajtón keresztül. Tipikusan a "húzza a lóbőrt" kifejezés írja le a legjobban. Lassú, elnyújtott, mély horkolás. Szerintem aranyos, de persze nyilván egy idegbeteg gazdát az őrületbe tudna kergetni.

Meg lehet szokni amúgy. Akkor tedd a szobádba a kosarát, és ha nagyon idegesít, bökdösd meg kicsit vagy valami, hogy abbahagyja.

2014. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:( Akkor bejött a félelmem....
2014. júl. 24. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!