Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miben és hány éves korában...

Miben és hány éves korában pusztult el a kutyá (i) tok? Mit kaptak enni?

Figyelt kérdés

tudom,szomorú kérdés, de azért vagyok kiváncsi a válaszokra, hogy az etetés mennyire játszik szerepet az egészségükben.

Illetve ha tudjátok, hogy a kutyus szülei (esetleg testvérei) meddig éltek, leírnátok?


2010. jan. 8. 00:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Milyen érdekes. Úgy látszik az én válaszom rossz, mert a kutyáink nem haltak bele 3 évesen a tápba... -.-" h...k
2010. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11évesen hunyt el a spánielem... el kellett altatni. illetve nem kellett volna, csak a családom nem viselte el... bőrrákja volt, szemölcsszerű daganatai voltak, leszedettem róla mindig, de rosszindulatú volt, áttétes lett, mindig köhögött. Nagyon rossz volt ezt látni. Élhetett volna még, de nem tudtam elvinni sehova. A család igy döntött, én meg nem tehettem semmit, fogtam magam és elmentem otthonról, mikor jött az orvos... a sírját azóta is gondozom, soha nem volt még ilyen okos kutyám, és nagyon hiányzik, rendkívül emocionális volt. Megérezte, ha bajom van, próbált vigasztalni. Mindig velem volt. :(
2010. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
19.55ös vagyok, az lemaradt, Chappi, Darling kajákat evett és rengeteg házi kosztot, friss zöldséget... akkor még nem tudtam, hogy ezek a tápok milyen rosszak :(
2010. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
22éves korában pusztult el az amerikai akitám:( Ritka hosszú kor. Sokan irigyeltek. Elaludt és nem kelt fel többé. Reggel konzerv kaját kapott, este szárazat. Kb 16 éves korától délben is kapott csirkefarhátot meg ilyesmit.
2010. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%
Eddig csak egy olyan kutyánk volt, aki kölyökkorában került hozzánk, ő 16 évesen ment el, a mai napig megsiratom, ha eszembe jut. Az ő menüi: Darling és Chappi konzerv, sült/főtt farhát, máj, + főtt rizs zöldségekkel (répák, borsó), tojással. Hetente egyszer kapott nasinak negyed kiló túrót 1 doboz tejföllel és 1 tojással elkeverve, imádta! Száraztápot sosem látott, 11-12 éves korától már 2-3x kapott enni naponta.
2010. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
15-16 évesen pusztultak el és házi kosztot kaptak meg chappi szárazat és olcsóbb konzerveket.
2010. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!