Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon fajtiszta, vagy keverék?...

Vajon fajtiszta, vagy keverék? Hogyan lehetne megtudni?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy 3 hónapos shar-pei kutyát, úgymond fajtisztát,az anyja f.tiszta S-P-el lett fedeztetve. De előtte állítólag más kutyával is "együttvolt".Félre ne értse senki, már mindegy, ha nem is fajtiszta,imádjuk így is úgy is...De azért kiváncsi vagyok...
2010. jan. 6. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy kép sokat segítene ;o)
2010. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Képet,képet:)
2010. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A shar-pei elég jellegzetes fajta. Kép alapján sem lehet eldönteni teljes biztonsággal, de sokat segítene, bár még elég kicsi egy végleges véleményhez.
2010. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Jó megpróbálok majd feltölteni egy képet róla...De annyi igaz,hogy pici a szeme,és a farka kunkorodik(ez még jellegzetes9 De a pofikája egy kicsit hosszú,és csak akkor ráncos a feje,ha összehúzza a szemöldökét,meg ráncolja a homlokát:) ,szóval ,nem annyira...a bőre se lóg úgy... Sárga, és a fülei előre bicsaklóak,3szögűek. de majd a képen megnézitek...
2010. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt az előzőt is én írtam...:) Szóval mindegy végül is mert imádjuk, és még lehet ,hogy jobb is ha nem fajtiszta, mert az eléggé kényes .érzékeny kutya ,és a betegségekre is fogékony. Mondjuk a szeme már most hajlamos a gyulladásra,gyakran vörös, és vakargatja.
2010. jan. 6. 09:50
 6/11 anonim ***** válasza:

2 néven van beregisztrálva?

Miért, úgysem látja senki...

2010. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Helló!

Én úgy tudom, hogy akkor fajtiszta, ha fekete a szájpadlása vagy legalább foltos.(DE szerintem ez nem minden esetben igaz, de kiindulási pontnak jó). Akkor amikor nagyon kicsik még rózsaszínűek, még a fajtisztáknak is és kell 2-3 hónap mire befeketedik.Nekünk is születtek fajtiszta kiskutyák és ugyanígy volt.

2010. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A szájpadlás színe nem bizonyítja a FAJTAtisztaságot!

A keverék kutyám szájpadlása is fekete.

2010. jan. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyszerü: ha nincs törzskönyve akkor hivatalosan keverék ...
2010. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A kérdezőt nem hivatalosan érdekli.
2010. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!