Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Van egy 3 èves kuvaszomés naponta vagy 10x bügög,föleg kaja utàn meg akkor ha megsimogatom.Kölyök kira óta csinálja.Nagyon èdes,de fèlek nehogy baj legyen belöle

2014. jún. 27. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem, ez nem normális. Ha 1-2x tenné, az még rendben van, az enyém is szokott. Nézesd meg egy orvossal.
2014. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis, mit kap enni?
2014. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Lehet nem a legolcsóbb, Tesco Gazdaságos szintű kutyakaját kéne neki venni. Legalább egy Happy Dog, de inkább Eukanuba, vagy Royal Canin, ha jót akarsz a kutyádnak.
2014. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Màrt bocs utolsó,de mindig jò kaját kapott -.-''

Most Sima Britet kap meg húst

2014. jún. 27. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem amiatt van, hogy habzsol? Az ellen lehet tenni.
2014. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!