Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet klikkert venni?...

Hol lehet klikkert venni? Könnyü a használata a gazdinak és a kutyusnak is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésben:) és könnyű használni, de az én kutyummal nem működik...:)
2010. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem működik?

(gyanús h te rontottál el valamit)

2010. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Melyik állatkereskedésben?
2010. jan. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fressnapfban tuti van.

Nekem nem nagyon jött be a klikkerezés, nincs hozzá türelmem. De akinek van, az csodákat érhet el vele.

2010. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

07:55-ös vagyok!

Köszi, megnézem! Arra úgyis gyakran járok, nagyon szimpatikus, hogy bevihetem a kutyát, sőt örülnek neki!

2010. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésben és könyvesboltban a Népszigeti kutyasuli könyvhöz adnak! Érdemes hozzáolvasni, egy vékony kis könyv. Ja, és mielőtt kutyával elkezded, furán hangzik, de emberrel gyakorolni kell, h megtanuld mikor kell kattintani!

Ha elsajátítod, bármire képes leszel rávenni a kutyádat, csak azt kell még eldönteni h kaja vagy játék motiválja jobban.

2010. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fressnapfban nagyon jó minőségű van. Én állatkereskedésben vettem az elsőt, és nagyon hamar eltompult. 500 Ft-ba került mindkettő, de az első már ezer éve feladta a szolgálatot, a másik meg még mindig működik, a pót klikker oedig csücsül hetek óta a polcon.


A klikkerrel csak mi emberek hibázhatunk, a kutya egyből levágja mire megy ki a játék. HA ügyes vagy. Én egy perc alatt meg tudtam tanítani neki, hogy ha szabadonkövetésnél megállok, ő leül és nézi a szememet.

Aztán van, ami relatív egyszerű feladat, valami miatt mégis nehezebben ment. De ugye a kutya se robot, valamit egyből felfog, valamihez meg idő és türelem kell:)

Mi sem tanulunk egyformán:)

Sok sikert.

Azért mindent a klikker sem old meg, de rávezetésre, és feladatok megtanítására tökéletes.

De sokat segíthet egy szakember... Én is egyedül kezdtem el, sokat olvastam róla, és hát nem volt túl nagy eredmény. Aztán lett egy kiképzőm, és egyből rávilágított egy tucat hibámra.. A kutya is jobban teljesít így!

Tehát minden csak a gazdin múlik!!

2010. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a hangja tompult el:)
2010. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt használom! Lehet kapni a legtöbb kis állatkereskedésbe, mi pl az állatorvosnál vettük (van egy kis boltja) SZTEM KÖNNYŰ HASZNÁLNI!


De ezt azért ÁT KÉNE OLVASNOD www.klikker.hu


Sok sikert hozzá! :)

2010. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy előbb is mondták, talán olvasni kéne a "használati útmutatót". Akkor tudni fogod, mire és hogyan való, meg azt is, hogy a kutya nem használja. Nem pedig: olyan mobilt/mosógépet/akármit kérek én is, mint az előző vevő, igaz, nem tudom hogy kell bekapcsolni, de ő olyan elégedetten nyomkodja..
2010. jan. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!