Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alaszkai Malamutomnak szán...

Alaszkai Malamutomnak szán húzó hámot vagy rendes hámot vegyek? Melyik a kényelmesebb? . Már 7 éves jó szán húzó volt csak a szüleim elváltak és 2 évembe telt vissza szerezni! .

Figyelt kérdés
Ennyi idős korában már ne próbáljam vissza szoktatni a szán húzásra? Az átlag élet évük 12 év.Táp érzékeny,de láttam olyan tápot ahol hasonló sztem Husky volt a képen. ez egy különleges táp fajta amit lehetne nekik is adni?
2010. jan. 3. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt javaslom ezeket az oldalakat keresd fel, ott szakértők tudnak segíteni neked a sporttal kapcsolatban. 7 évesen egy szánhúzó még nem számít matuzsálemnek, úgyhogy szerintem az újbóli szánozásnak nem lesz akadálya. A tápok közül tudom ajánlani az Acana halas és bárányos tápját, a Pro Plan érzékany kutyák számára gyártott szintén halas tápját, a Chicopeenak is van halas tápja, most próbáltam ki, úgy néz ki jó.


[link]

[link]

2010. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2010. jan. 3. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sétáltatáshoz rendes hámot, vagy inkább sima bőr/textil nyakörvet vegyél. A sportban használatosnak teljesen más az alakja, felépítése, sétához felesleges.

A szánhúzást illetően kérd ki egy, a sportban tapasztalt ember véleményét, hogy ne okozz bajt a kutyusnak. Esetleg vidd el, hogy felmérjék, van-e benne még elég szusz a szánhúzáshoz. Ha igen, akkor is még majd újból fel kell készíteni fizikailag.

Milyen tápra érzékeny? A zacskón lévő kép megtévesztő lehet, az összetétele a fontos (attól, hogy husky van az elején, nem biztos, hogy számukra készült spéci tápról van szó, pl. beagle-s Darling). :)

2010. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!