Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtára illenek a...

Milyen fajtára illenek a leirások?

Figyelt kérdés
Közepes méretű(max. 20 kg)tanulékony,nem domináns,napi 2-4 óra sétával elvan lakásban és kertben is.Idegenekkel bizalmatlan. Jól behivható(persze ha megtanitják neki)és nem beteges a fajta.Légyszives fajtákat irjatok mert fajtamentőtől hoznám.
2010. jan. 3. 15:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Akkor olvasd el a kérdést. :) Nem szurkáltuk be sehova mert ide illik. Ha nem ismered a tulajdonságait akkor meg nézz utána vagy fogadd el, hogy ide illik. Én szoktam sok helyre írni gondolom ezzel van a bajod. De olyan helyre pl ahova azt írják, hogy nagytestű vadászkutyát akarnak oda én biztos nem írom. Szóval szerintem majd akkor szólj ha oda nem illő helyre írom. :)
2010. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%
szerintem a mudi akkor se az a tipikus lépcsőházi kutya...
2010. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Azt írta lakásban és kertben. Ma már elég sokan tartják bent. Megfelelő foglalkozással nem baj.
2010. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
a pumira is teljesen illik ez a leírás, őt miért nem ajnározzák sosem? :)
2010. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az nem én kedvencem, nem az én feladatom. :) Meg amit nem ismerek annyira arról nem nyilatkozom. De mondom nekem a mudi és a dobermann a kedvencem azokat írom mindenhova ahova illik :D
2010. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem akartam senkit megsérteni! MÉGEGYSZER MONDOM HOGY SEMMI BAJOM A FAJTÁVAL, sempedig azzal hogy te írkálsz.. írkálj... csak ne oda ahova nem való, ide tényleg való, és az csak egy dolog hogy épp itt említettem meg a dolgot. Engem nem érdekel ha naponta ötven helyre beírod hogy mudi, csak olyan helyre írd ahova illik. Láttam már olyan kérdést is itt, ahova simán beszúrták a mudit (nemtudom hogy te voltál-e), közben nem is illet oda.
2010. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát az nem én voltam, mert nem akarok neki rosszat, hogy olyan helyre vigyék ahova nem való. De amúgy ki lehet következtetni stílusból meg százalékból...
2010. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
De akkor ne itt vitatkozz. A mudi pont olyan, mint amilyet leírt. Nem értem, miért baj az, hogy valaki egy ritka magyar fajtát szeret és népszerűsít? Igen, láttam már, hogy olyan helyen is ajánlják a fajtát, ahol nem kéne, de ha például valaki házőrzőt szeretne, biztos lesz, aki beszúrja, hogy labrador!
2010. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
Vagy a könnyen taníthatóhoz, hogy beagle.
2010. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Puli, Pumi, Mudi:P
2010. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!