Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy találhatok gazdit egy...

Hogy találhatok gazdit egy németjuhász kutyának?

Figyelt kérdés

Egy csoda szép,okos kutya keresi gazdáját.Szegény alig kap enni,és kérem aki tud segítsen rajta!

Német juhász fajtájú 2-3 év körüli,és Veszprém környéki településen tengeti szegény a sanyarú sorsát! Hogy segítsek?


2010. jan. 3. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

én elfogadnám, de sajnos messze is van..meg hát a szüleim..

de a kérdést törölni fogják..

2010. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Mi a kérdés???
2010. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Keresd neten a veszprémi állatvédő egyesületeket és kérd az ő segítségüket. A kutyának a gazdájánál nincs jó sora vagy kóbor?
2010. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Az a kérdés, hogy egy szegény sorsú kutyán hogyan tud a kérdező segíteni, hátha van ötletünk!!!
2010. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Panelbe nem. Bocs.
2010. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Van gazdája de Ő olyan amilyen alig ad neki enni,épp elég egy kutyának ha szegény nem kap enni:(Szeretnék meg menteni Őt mert szép,és fajtiszta kutya,és kiváló játszótárs,barát,és házőrző lenne!

Ha kert6es házba élnék nem lenne kérdés,hogy örökbe fogadjuk-e.De mivel panelba élünk,és van 2db yorki kutyánk ide nem vihetjük:((

2010. jan. 3. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Hirdesd internetes állatos oldalakon. Ha van kép róla az még jobb. Netboard.hu bloki.hu kiskutya.hu ezek jutottak most így hirtelen eszembe. Sajnos albérletben örülhetek, hogy a macskáimmal nem vágnak ki.. De sok sikert a gazdikereséshez!
2010. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Figyíííííí!!!!!Én tudok segíteni!Komolyan!!!!Egy egyesület tagja vagyok (Fekete István állatvédő e.),és olyan kutyákat mentünk meg akik rossz gazdinál vannak,titokban ellopjuk Őket:).Szombathelyen van ez az egyesület,csak lépj kapcsolatba velünk( [link] ---jobb felső sarok),és megbeszéljük hogy hol van ez a kutyus,és hogy hogyan lopjuk el,valamikor éjjel;)

Szóval tényleg írj,mivel én csak egy 12 éves lány vagyok,nem-igen tudok mit tenni,csak hogy szólok anyukámnak Ő pedig elmondja az elnökünknek,de te is lépj velünk kapcsolatba,bongészd át az oldalt,és ír e-mailre,vagy telefonálj!!!

mondom:

[link]

2010. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Német juhász fajtamentés létezik,radásul ha jól tudom,kettő is.

Beírod a Google-ba,hogy "német juhász fajtamentés" ,és kiadja az elérhetőségüket.

2010. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsim,ilyet ne írj nyílt internetre, hogy "ellopjuk".

A kutya is tulajdon. Az ellopása ugyan úgy büntetendő, mintha a biciklijét lopnád el az illetőnek.

Egy egyesületet is így bajba sodorhatsz.

Nem csak állatszerető emberek olvasnak az interneten:((

2010. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!