Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is felháborító?

Szerintetek is felháborító?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 3. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
IGEN AZ!! Le kellene vágni az orrát annak az embernek, aki ilyet tett!!! Meg még a karjait is, nehogy mégegyszer ilyet csináljon!
2010. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egyetértek!!!!!!!!!!mi készteti erre azt az embert!!!
2010. jan. 3. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Hű de felment a pumpa :@ Legszívesebben apránként szabdalnám fel azt az elmebeteg rohadt gyökeret aki ilyet mert tenni, milyen élőlények ezek??? Nem tudom elhinni h léteznek ilyen "emberek" :'( Szerencsétlen kis drága :( Hol van ilyenkor isten??? Mindig csak a védtelenek járnak pórul bezzeg az ilyen elmebetegek akik ilyet tesznek meg élnek vígan! Tiszta szívemből kívánom hogy a legnagyobb kínok között dögöljön meg az aki ezt tette :(
2010. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen hihetetlen,hogy mire képesek az emberek,borzalmas és elszomorító:(((Mit árthatott szerencsétlen kutyus,hogy ezt tették vele,megszakad a szívem:(((

Ugyan ezt kéne azzal is tenni aki erre képes volt,de bíztos lapít valahol!!!

Szánalmas!!!

2010. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Mint mindíg, most is két dolog jut eszembe: az első, hogy szomorú, hogy ilyenek megesnek.

A másik, hogy szánalmas, hogy egyesek álszent módon felháborodnak, és kegyetlen bosszút állnának az elkövetőn... Álszent, hiszen megnézem, hogy valaki tényleg odamegy egy másik emberhez, és a valóságban megkínozza. Elég kevés embernek lenne hozzá gyomra.

És ami még fontosabb, ki törődik a KUTYÁVAL?! Neki nem lesz haszna a bosszúból, talán arra kéne "pocsékolni" az energiát, hogy őt mentsük, minnél jobb ellátást biztosítsunk neki. Ennyit a felháborodásról...

2010. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én piciny darabonkán szabdalnám fel ezt az "embert" aki ilyet mert tenni. jah és a nyílt sebet még meg is sóznám, és savat öntenék rá.. plusz nem hagynám elájulni az illetőt.

Nem érdekel, hogy milyen büntetést kapnék érte, de megtenném.

Könyörgöm ez az elmebeteg r.ohadék szemét alak nem létezik.

2010. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én ezt a nagybátyámtól tudtam meg és utána néztem az interneten azt hittem szétszakad a szívem ahogy megláttam a képen főleg hogy nekem is terrier kutyusom van :(
2010. jan. 3. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Úristen ez egy gyönyörű kutya. :@ legszívesebben levágnám én is ennek az embernek az orrát, aztán megkötözném és beledobnám egy kútba. :@ rohadt szemét láda aki ilyet tesz már bocsánat. hogy viszi rá a lélek, hogy megtegye? és mi értelme? ha nem kell neki a kutya adja el, vagy adja menhelyre.. :@
2010. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szegény négylábú. Szadista emberek, hogy képesek erre? Hihetetlen és FELHÁBORÍTÓ. :@
2010. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen az! Hogy lehet valaki ekkora marha? remélem megtalálják azt halálra kínozzák! De hatásos legyen! Dögöljön bele hülye b.uzi :@ Milyen jogon bántalmaz egy állatot???Hogy képes erre? Miért csinálta? Ártott neki szerencsétlen "barátunk"? hülye i.dióta f.asz
2010. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!