Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan kutyafajtákat...

Tudnátok olyan kutyafajtákat mondani ami félelemmel tölti el az embert ha meglátja?

Figyelt kérdés
Olyan nagytestű kutya kéne ami idegenekkel szemben megvéd betanítás nélkül is, tehát, a családtagokkal meg ismert emberekkel szemben normális, jó fej kutya, amit lehet akármennyire dögönyözni, tudom ez a gazdán múlik, hogy milyen a viselkedése, de olyan kéne ami betanítás nélkül is megvédi az embert ha veszélyben érzi. Meg a betörőkkel szemben is jó legyen, hogy be se merjen jönni a kutya miatt.

2014. jún. 14. 13:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
a fekete szín amúgy is sok emberben félelmet kelt, ezért pl. menhelyen kedvedre válogathatsz a fekete kutyák között, főleg pl. Gyömrőn
2014. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 KGabi0000 ***** válasza:
0%
Az igazság az,hogy ma már nem igazán használnak a kutyák a betörők ellen.Viszont vannak olyan emberek,akik már csupán a kutya látványától megijed,ezért szerintem valami nagy,fekete kutyát válassz.A 7.válaszolónak pedig csak azt tudom mondani,hogy egy plüsskutya nem pótol egy igazit és nem is olyan,gondolom olyan kutyára gondolt,akit lehet dögönyözni és barátságos a gyerekekkel is.Ha nem tudsz értelmeset írni,akkor inkább ne is válaszolj.
2014. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem baj, hogy neked nem tetszik a válaszom.

Ezerféle kutyát tudnék ajánlani, akit lehet dögönyözni és imádja a gyerekeket.

A "baj" ezzel van: "olyan kéne ami betanítás nélkül is megvédi az embert ha veszélyben érzi. Meg a betörőkkel szemben is jó legyen, hogy be se merjen jönni a kutya miatt."

Valamit valamiért.

Vagy foglalkozik a jószággal és akkor lesz egy szuper házörzője, akit agyondögönyözhet a család, vagy marad a plüss+riasztó.

2014. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a gond, hogy az itt felsorolt komondor, roti ne adj isten káj és társai mind-mind időzített bombák egy hozzá nem értő, és a kérdés alapján beszari ember kezében. A kutya nem robot, olyan nincs ami minden foglalkozás nélkül megfelel a fenti elvárásoknak. Amire neked szükséged van egy jó riasztó rendszer rendőrségre bekötve, és pár mozgásérzékelős lámpa.
2014. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 jaggerswager válasza:
szerintem egy ó németjuhádz ennek megfelelne...Nem a sima németjuhádz hanem az a nagy medvealaku Ó németjuhasz
2015. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!