Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van vkinek pincsere?

Van vkinek pincsere?

Figyelt kérdés

Szívesen olvasnék erről a fajtáról!

Tavasszal lesz ilyen kutyusunk. :)

Sokat olvastam róla, a tenyésztőtől is kérdeztem. De mégis kíváncsi lennék, hogy a való életben milyen történetek, tapasztalatok vannak vele kapcsolatban?

2 éves kisfiú és egy másik kutya mellé jön majd. :)


Előre is köszönöm a "válaszokat"! :)


2010. jan. 2. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van :):):) Igazi kis energiabomba,"nagyszájú" fajta, az enyém pl minden nagyobb kutyára is ugat,persze ha őt ugatják akkor fülét-farkát behúzza.Nagyon játékos,az én Manóm most lesz 6 éves és ha rájön a játszhatnék még mindig olyan mint egy kölyökkutya.Nagyon tud szeretni,idegenekkel sem távolságtartó,bár válogatós,van aki tetszik neki és sokan vannak akik nem :D Én a sajátomon kívül 2 pincser kutyust ismerek,az egyik szintén fiú és szerintem általánosan mondhatom,hogy nem nagyon csípik a fiú kutyákat.Tudom,hogy más kutya is idegesebb egy másik kan kutya közelében,de amilyen heves természetűen ezek a kis vakarcsok,annál nehezebben viselik a többi ivarérett kutyust.


Ha valami érdekel még,szívesen válaszolok :)

2010. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ! Egy fél éves őzpincser. :)

Nagyon hiperaktív és sosem fárad ki, ugrál játszik stb. Mindent szét rág (a fűnyírót is próbálta már kisebb sikerrel)lopkodja a cipőt,zoknit. Nagyon vidám kutyafajta az biztos !

2010. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen.

két dobermann pincser.

eszméletlen akaratos. xd

2010. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagyon hálásak lesznek! :D

Imádom őket, van kettő!

Regisztrálja a network-re, ott van olyan közösség, hogy törpe pincser klub. Büszke gazdik képei!

2010. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!