Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok a huskyról?

Tapasztalatok a huskyról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 18:34
 1/6 anonim válasza:
100%
Nagyon édesek bújósak és okosak :)
2010. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha unatkozik, szökik. Sokat kell vele foglalkozni,szüksége van az állandó emberi kontaktusra, különben lelép.
2010. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt tudom mondani, meg én olyat is halottam, hogy párban érdemesebb tartani mivel falkakutya, szóval mondják róla hogy "egy husky nem husky"
2010. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Ja, azok vannak! Mármint tapasztalatok. Mit szeretnél tudni?
2010. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
szökik?kié?mert az enyémet ha szabadon engednéd az utcára is visszajön!!!!
2010. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most van egy 3 hónapos husky-m. Ilyen tüneményes kutyát ezelőtt még nem láttam. Okos, tanulékony, motiválható, kedves. nekem 1 hónap alatt több mint 10 vezényszót megtanult, úgy hogy egy parancs egy nap alatt kész. jutalomfalatokért bármire képes. folyton hisztizik, ha nincs vele foglalkozva, ha eszek, és nem adok neki akkor megugat. Most kezdtünk el kutyaoviba járni, és a kiképzők is odáig voltak érte. Szóval szerintem nagyon megéri egy Husky-t venni, de csak olyannak, aki tényleg sok időt fordít rá, mert ha hanyagolom egy kicsit az meglátszik a viselkedésén.
2012. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!