Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpepincser szereti a gyereke...

Törpepincser szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Most kapunk egy pincser-chiuahua keverék kutyust, és van egy 9 és egy 1,5 éves gyermekem. Szeretni fogja őket? Könnyen nevelhető? Barátságos? Szóval rövid leírást szeretnék a fajtáról.
2010. jan. 1. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy pincser-csivava keverékünk, igazi családi kutyus.
2010. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nevelésedtől fog függeni.
2010. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem egy pincserem van, és nem szereti a gyerekeket! Vagyis, ha békén hagyják, ő is békén hagyja őket.:) A fiam sokat piszkálta, őt már négyszer kapta meg. Hozzáteszem, n 7 hónaposan vásároltam a kutyát, és addig még egyszer sem látott gyereket életében.

Amúgy is harcias kutyusok. :) pincser=harapós Ez alatt ne azt értsd, hogy nagyon harapósak lennének, de ők a kiskutyák terminátorai - ahogy olvastam. Nagyon jó jelző kutyák, ha csak megáll egy autó a ház előtt, már ugat, és figyel. Idegenekkel nagyon bizalmatlanok!!!! Nagyon hangosan ugatnak! És szerintem, nagyon egygazdás kutyusok!!!!! Az enyém pl. nagyon féltékeny rám! Ha a párom hozzám ér, elkapja a kezét. ha megölel, vagy a kanapén hozzám bújik, a kutyám már jön, és furakodik közénk! Amúgy még senkit nem harapott meg. :))) De tartanak tőle. Amúgy imádom, nagyon okos kutyák!!! Ha újra kutyát szeretnék, kizárólag törpe pincsert!!!!:)

2010. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!