Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket szoktál játszani a...

Miket szoktál játszani a kutyáddal?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
labda :D
2009. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Xbox
2009. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Benn a lakásban trükkökre tanítom őket, kinn az udvaron labdázunk. Benn úgy labdázok velük, hogy eldugom a lasztit, hogy keressék meg. De elfoglalják magukat egyébként is! :)
2009. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hátmi sokmindent játszunk. ha hó van akkor hógolyókat dobálok neki ő meg elkapdossa, ha avar van akkor szétturatom vele úgy h eldugom oda a botot, vagy csak simán botokat hajigálok neki, vagy hosszú bottal egrecíroztatom h ő is húzza meg énis húzzom, szoktam idegesíteni h mindig felemelem a botot mikor ugrana érte, ha vékony hosszú botot találok akkor azt huzogatom előtte, ő meg ugrik rá mint egy macska:D ha éppen fa karbantartás volt a téren akkor a levágott vastag faágakat a kutyám mindig lecsupaszítja, letördeli a vastag ágról a vékonyabbakat és azokat aztán mégkisebb darabokra töri, majd megpróbálja elhurcolni a vastag faágat....ezzel a kutyával sokmindent lehet csinálni, meg ő maga is találékony :D
2009. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én általában morgok neki és úgy csinálok mintha támadnám, ő meg "visszatámad". Vagy birkózunk. Persze óvatosan :) <-- és ennek legtöbbször az a vége, hogy a földre kerül, kényelmesen elhelyezkedik és elalszik XD
2009. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Birkozom vele, de most egy ideje és egy ideig semmit mert eltört a lábujja.
2009. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én rongyozni szoktam vele, más játékot nem is nagyon szeret játszani.
2009. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Labdázunk, futkározunk, birkózunk =) ja meg fekszünk ×D
2009. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Botot meg frizbit dobálok neki, meg néha elfutok a játékával és ő fut utánam, húzni is szoktuk a botot (én tartom az egyik végét, ő a másikat). Trükköket is tanítok neki.
2010. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Labda, rongy, birkózás, bújócska stb. :)))
2010. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!