Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek még egy kutya?

Minek még egy kutya?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy az ilyen embereknek minek kutya?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__571764


Van egy kutyájuk, akivel nem foglalkoznak, sőt megfelelő ellátás hiányában a kutya szenved, erre beszereznek egy másikat...


Azt sem szoktam érteni, mikor kihal a kert végéből az 1m-es láncról egy kutya, akivel élete végéig csak üvöltöznek, hogy fogja már be, fázik az óljában, maradékon él, vagy a saját ürülékén, akkor a halála után 1 héttel miért szereznek be új kutyát?


2009. dec. 30. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
hát,szerintem foglalkoznak..meg öreg..és azt hiszem,nem mindenki milliomos hogy műtétre fizessen,nemigaz?a másik kutya gondolom azért,hogy ha az a 11 éves elpusztul akkor legyen másik..egy újabb hűséges barát
2009. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez durva hogy átmennek rajta kocsival és még orvoshoz sem viszik. nem tudom, az ilyeneknek minek kutya. és most az is mondhatjátok dehát az orvos drága meg ilyenek, ezt tudta előre mikor elvallálta hogy kutyája lesz! én sem panaszkodok, pedig az én kutyámnak is 5 ezer az oltása minden évben, plusz néha vannak ilyen-olyan bajai, ráadásul a kaja. szóval egyetértek veled kérdező, nem tudom minek az ilyeneknek kutya. még egy papagájt se bíznék az ilyenekre
2009. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Mert a családba kell egy kutya, mert úgy kerek az élet.

Igaz, semmit sem tudnak róla, hogy kéne egészségesen tartani, de nem is gondolnak bele. Majd lesz másik, ez a hozzáállás. :(

2009. dec. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Miből gondolod, hogy foglalkoznak a kutyával?

Az már foglalkozás, ha kap enni, van háza és neve?

Vagy számodra mit jelent foglalkozni egy kutyával?


Számomra nem ez a felelős állattartás!


Nem szabad azért kutyát tartani, hogy legyen, aztán szenvedni hagyni, mert sajnálják rá a pénzt.

Ha így állnék hozzá egy kutyához, az inkább teher lenne számomra és örülnék, hogy megszabadulok tőle, nem pedig a nyakamra hozok egy másikat, aki ugat, eszik, sz@rik...

2009. dec. 30. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
az én kutyámon is átmentek kocsival, és nem élte túl :(
2009. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát erre már nem tudok mit mondani..:S Hát nekem van 3kutyám akiket imádok,és ha az egyik beteg lenne,akkor mondanám apámnak,h MOST hívja ki,és akkor ki is hívná most..:D

Sajnos vannak olyan emberek,akik az öregségre hagyatkoznak..11 éves kutya nem öreg,szal simán meglehetne gyógyítani...:S

De azért a csajt is sajnálom,mert h ha nem érdekelné a kutyája akkor nem írt volna..

Nem értem,h-h lehetet ilyen kérdést felrakni..:S

De viszont az apja egy tuskó:S

Anyukája elgázolta nah ez már milyen már??xd

Ha apum beáll az udvarba,akkor előtte becsukja őket vagy én megfogom.. Tuti,h lett vmi baja,ilyen ELKELL VINNI DOKIHOZ..:S

2009. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Az enyémen is átmentek kocsival:'( és sajnos nem élte túl:'(
2009. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsónak: szegény:(
2009. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Az utcánkban van egy ház, ahol folyton van a lánc végén egy kutya.

Időnként elpusztul, akkor hoznak helyette másikat. Mert ott az az üres lánc, legyen rá egy kutya.

Ezek is ugyanaz a kategória, csak szegény tacsi tovább húzta. Ez a magyar állattartás.

2010. jan. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!