Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem akarok yorkit, de azt...

Nem akarok yorkit, de azt fogok kapni?

Figyelt kérdés
nem akarok ilyen kutyát, de ilyet fogok kapni, mert anyának ez tetszik. nem szimpi, mert mindenkinek az van , túltenyésztett , drága és sok példány beteg. nekem inkább a shih-tzu a szimpatikusabb, de azt nem kaphatok, mert kicsi kutyát akarnak a szüleim...:S pedig a shih tzu is kicsi.. hogy beszéljem le őket róla??
2009. dec. 30. 00:26
 1/7 anonim válasza:
89%
MOnd el azt amit most nekünk is elmodtál.:)
2009. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen mondd el, hogy ha Yorki lesz, akkor az nem a te kutyád lesz, hanem anyukádé, és nem vállalsz felelősséget érte. Neki kell levinni sétálni, etetni, orvoshoz vinni...stb Ha Shih Tzu lesz, akkor az a tiéd lesz 100 %-osan és a te felelősséged lesz minden a kutyával kapcsolatban. Emlísd meg neki, amit most itt elmondtál, hogy a Yorki túl van szaporítva, drága, és beteges, mármint gyakori az idegrendszeri megbetegedés ennél a fajtáná és nem szeretnél beteg kutyát 15 évig, mert ugye mire kiderül, hogy beteg, addigra megszereted és így veled marad majd 15 évre egy beteg kutya, akivel a normálisnál sokkal többet kell majd foglalkozni...
2009. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
akartam egy kutyát és kaptam egy yorkit és ahogy megkaptam imádtam nem lehet egy kutyát nem szeretni én még egy keverék kóbor kutyának is örültem volna imádom szeretni való kíváncsi és évente kb 1x beteg nekem a közepes méretű van minél kisebb annál jobban van túltenyésztve szóval enyém nincs írd be a youtube-ba hogy yorkshire terrier és meglátod hogy nem csak divatból lehet tartani amúgy meg szerintem aki kutyát akar és szereti annak nem a fajta számít.Ha neked nem kell yorki akkor innkább ne is kérj kutyát kíméld a szeretet hiánytól ne szenvedjen szegény.Remélem ezt a választ nem csak egy fejmosásnak veszed hanem átgondolod.
2009. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van, és ha itt lenne biztos h én is szeretném és nem rugdosnám ki a házból.

de jobb az elővigyázatosság szerintem.. átgondolom thx a válaszokat

2009. dec. 30. 00:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig yorkit szerettem volna, már a nevét is kiválasztottam előre, de sajnos azt az árat amit kértek érte nem tudtuk volna kifizetni. Aztán egy kutyakiállításon megláttunk egy nő kabátjából kikukucskáló két pici kutyafejecskét. Azonnal beleszerettem, az ár is elfogadható volt. Nem érdekelt milyen fajta, nem érdekelt semmi, azt a kutyát akartam és kész. Itthon az állatorvosunk egy fotón mutatta meg milyen kutyát vettünk. Shih-tzu volt. Nagyon jó természete volt, semmit nem rágott szét, nem rongált meg, nem kellett nevelni, csak szeretni amit ezerszeresen adott vissza. Ez 15 éve volt. Már semmi pénzért nem választanék terriert, bár nagyon tetszik, de a shih-tzu nyugodt természete a nekem való. Most épp egy 14 hetes kis szörgombóccal próbálom megértetni magam.
2009. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jo helyről vesznek anyudék jo idegrendszerü kiskutyát, majd meglátod, hogy megfogod szeretni. igazi kis bohocok, és nagyon okosak , tanulékonyak. nálunk mindhárom kiskutyának BH vizsgája van, és örző-védőnél, a suliba el kell raknom őket:)))) De szofogadók, és aranyosak. ha irsz e-mailt, adok egy tenyésztő cimet, náluk garantáltan jo kicsik vannak, és nem horror áron. normál méretüek a kutyusok (3kg), és nagyon jo környezetben nevelkednek, szépek, tiszták, egészségesek. Tk. chip van.
2009. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem tudok neked e-mailt irni_:S
2009. dec. 31. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!