Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert viszket a jack russel...

Miert viszket a jack russel terrierem mindehol?

Figyelt kérdés
voltam vele állatorvosnál azt mondta nem lát semmit a bőren. Bolhai nincsenek, parazita nyakörv nincs rajta mer arra allergias, szőre rendszeresen trimmelve van, vettem neki érzékeny borre valo sampont, bolhak es kullancsok ellen állatorvos ajanlásával bio cseppeket hasznalunk. Tanácstalan vagyok mert a kutyán megállás nélkül kaparja magát meg rágja a hátát. Tud valaki tanacsot adni?
2014. máj. 20. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy a bio cuccra érzékeny, vagy allergiás .
2014. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a szitu.Nagyon vsz.hogy allergia,ha eddig kapott olyan kaját,amiben bármilyen szárnyas volt,azt ne add,mert ez a leggyakoribb oka.Nekünk most hormonszintet néztek,meg bőrkaparékot.Addig meg kapott egy antibaci fürdető sampont,meg nem kap szárnyas kaját.Mindenesetre a vizsgálatok méregdrágák.Az allergia vizsgálatra már nem is jut,mivel kb.egy százas bevizsgáltatni.Szóval legolcsóbb,ha legalább a táplálkozási allergiát kiszűröd.A bőrkaparék nem megúszható.
2014. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor mit ajánlotok bolhak es kullancsok ellen?

Mire lehet allergias? Ha valamire allergias lenne akkorazt nem látná az állatorvos a bőrén?

2014. máj. 20. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem látná a bőrén. Bűzmirigyet nézte a doki?

Milyen gyakran fürdeted?

2014. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Buzmirigyeit new nezte. Kb 5 wagy 6 hetente furdetem. Wagy ha belehentereg valamibe, wagy ha olajos lesz. Mer szeret az udvaron auto ala maszni
2014. máj. 20. 23:17
 6/8 anonim válasza:
csirke ill. szárnyas allergia!
2014. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel és hogyan fürdeted?
2014. máj. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor csekkolja a bűzmirigyet, várjatok két napot, ha még mindig vakarózik, válts tápot olyanra, amiben másfajta hús van és adj neki hajolaj kapszulát, legalább 500 mg-ot naponta. Emellé én ritkábban fürdetném, olyan koszos nem lehet. És ha még mindig vakarózik, az allergiának kellene utána járni és megpróbálni rájönni, mire érzékeny.
2014. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!