Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelenleg 9 hónapos a Yorkim,...

Jelenleg 9 hónapos a Yorkim, és 1.58 kg. Marmagassága 20 cm. Nőni fog még?

Figyelt kérdés

Kan kutya, prémium tápot eszik,jó étvágya van, sokat mozog, van hogy a haverjával 3-4 órákat hancúroznak.

Kicsit furcsállom, hogy nem nőtt már egy hónapja semmit.

Anyukája 2.5 kg.

Apukája 2.2 kg.


Neves tenyészetből való, nem mini kutyának vettem!!!!!!


Nőhet még?

Vagy marad ilyen picurinak?


2009. dec. 29. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Méretileg már nem sokat, de "combosodni" fog. Tehát a testalkata erősödik meg kissé.
2009. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most néztem a kutyatárt. Nem kell aggódnod, teljesne normális a mérete és a súlya is. Ezt írják a yorkiról:


Marmagassága: 20-25 cm


Testtömege: A Yorkshire terrier kicsi kutya, a súlya általában 2-3 kg között van.

2009. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, ezt én is tudom, pont azért kérdezem, hogy 9 hónapos kor után még nőhet-e?!

Mert most még csak másfél kilo.

2009. dec. 29. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
még fog nöni, nyugi ... 9 hónaposan még van ideje rá
2009. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a kistestű kutyák érik el leghamarabb a felnőtt méretüket.

az én kan yorkim is 9 hónapos, 21cm magas DE 3kg. nem dagi, ha végighúzom a kezemet az oldalán, érezni a bordáit, de nem állnak ki. úgy látszik ő kicsit "erősebb"


és remélem nem nől tovább ugyanis a 21-22cm a standard marmagasság. de 2hónapja nem nőtt, szóval nem hinném, hogy ezután már nőnének.

2009. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!