Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam egy westi 6...

Hogyan szoktassam egy westi 6 hetes korában szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nem lehet kivinni hiszen még csak egy oltást kapott, de még azt sem tudom hogy hány oltás után lehet kivinni. Van egy pelenkája ami le van terítve a földre arra próbálom rászoktatni, dehát eddig reménytelen!
2009. dec. 29. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:

6 hetesen még nagyon kicsi. Ne várj tőle szobatisztaságot, csak tanítsd. Az én spánielem 9 hetes, és még csakritkán jelez ha pisi van, kakinál már gyakrabban.

Annyit tudsz csinálni, ha rajtakapod, gyorsan odaviszed, és ha ott fejezi be, nagyon megdícséred.

2009. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt egy megoldás:

[link]

2009. dec. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát. nekünk a kertbe 2 kutya van, és tudom hülyén hangzik, de vidd ki a fűbe pisilni! semmi baja nem lesz. mi 10 hetesen Bp-n sétáltunk de semmi baja se lett galambokat is kergettünk! szóval.. nyugisan a kertbe vidd ki :)
2009. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
gyakran vidd sétálni, minimum 3-szor és mindig ugyan abban az időpontban. ha akkor pisil dicsérd meg és adj neki jutalomfalatot, ha bent pisil és rajtakapod akkor zavard a helyére és szidd le. ha csak a nyoma van de nem kaptad rajta hiába veszekedz nem érti és nem tanulja megg
2009. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is 6 hetesen hoztam el a westiemet,és már szobatiszta(10 hetes)

vagyis a pelenkára pisil:) úgy szoktattam rá,hogy ha pisilt a szőnyegre,akkor a pelenkával felitattam,és érezte a peluson a szagot:)

kakinál pedg 1 kis darabot rátettem:)

2009. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kivihetem úgy is ségtálni, hogy még csak 1 óltása van?
2009. dec. 29. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy hat hetes kiskutyának még az anyja és testvérei mellett lenne a helye.

Semmiképp ne vidd ki. Bőven elég neki, hogy elszakadt az anyjától és a testvéreitől, teljesen idegen környezetben van, nem kell, hogy még egy még idegenebb, zajos környezetben (utca) pórázon kegyen "húzgálva".

A pelus maradjon a helyén. Ha rápisil, -kakil, dicsérd meg, ha a lakásban máshol tetten éred, szidd le, ha maradt még benne, gyorsan rakd a pelusra, és ha ott fejezi be, dicsérd meg. Annyira kicsi még, annyira nem ismer semmit, legyél türelemmel, amíg rá nem szokik a pelusra.

2009. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!