Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Josera tápot ajánlanáto...

Melyik Josera tápot ajánlanátok? Elég izgága kutyám van, tombol benne az energia, de gondolom josera active-ot inkább azoknak ajánlják akik versenyeztetik is nem?

Figyelt kérdés

Amúgy az Emotion családból a Festival-on illetve a High Energy-n a Premiumból meg az Active-on gondolkozom.

Csak azt nem értem, hogy a Premium termékcsalád miért olcsóbb mint az Emotion?

Nem a Premiumnak kellene drágábnak lennie? Meg a termékleírásnál mindegyik premium családba tartozónak ugyanaz az összetétele??? Érdekes. Mindenesetre ha az is jó akkor lehet azt venném mert valamivel olcsóbb is viszont több is 5kg-mal

Jó lenne valami nagyobb szemes változatot venni mert eléggé habzsolós és jó lenne ha néha rágna is :)

Leírás: [link]


Amúgy egy amstaffnak lesz, először Taste Of The Wild-ot kapott de annak eléggé felment az ára így váltottam Brit Premium Large-ra amivel különösebb bajom nem is volt de annyira el se vagyok ájulva tőle illetve most pár helyen minőségromlást is olvastam (itt is ha rákerestek a brit -re), nem tudom ez mennyire túlkapott dolog.


Szóval összevettetésben ti mit gondoltok erről a 2 táp fajtáról és a joserán belül a felsorolt 3 változatról?

Ezeken belül ez a Brit premium L hol helyezkedhet el? kb az olcsóbbal lehet egy szinten?



2014. máj. 13. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én 3 éve Brit Prémium L-el etetek,szintén amstaff és semmilyen változást nem vettem észre.Kölyökkorában happy dogot evett,de 5hónapos korától ment tőle a hasa és nem is annyira jött be az a táp,ráadásul amennyi gabona van benne,azért rablás volt.


A Joserát nem ismerem,így arról nem tudok mit mondani.

Viszont active-high energy tápokat akkor adj a kutyának,ha le is mozgatod mellette,különben csak elhízik.

Nem kell versenyre menni meg semmi,csak a napi mozgása meglegyen,ami ne 3x 30perces mamatempós séta legyen,hanem valami aktív tevékenység.Ha annyira nem vagytok aktívak,akkor maradhat a sima táp.

A mi kutyánk egy lusta dög,szóval a "jobb" táptól valószínű felkapkodna pár kilót:D

2014. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Emotion termékcsaládja a jobb. Azon belül mi festivállal etetünk. Nekünk tökéletesen bevált. Aktív kutyáknak is ajánlják. A miénk nem egy malinois, nem pörög egész nap, de viszonylag aktív. Rottweiler egyébként.


Azért olcsóbb a premium termékcsalád, mert az a rosszabb minőség.

2014. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!