Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kutyámnak?...

Mi baja van a kutyámnak? Nagyon sokat fekszik, kedvetlen, amikor sétáltatom csak kullog, folyton lógatja a farkát (általában mindig felkunkorítja)

Figyelt kérdés
2 napja viselkedik furán , nem tudom mi lehet vele

2014. máj. 11. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos?
2014. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kedvetlenség sok betegség jele lehet. A legvalószínűbb a babézia, amit egy kullancs is okozhat, az viszont nagyon gyorsan eltudja vinni a kutyát, szóval mihamarabb állatorvos!
2014. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyád? Azért kérdezem, mert ha pl 5-6 hetes, lehet kölyökkori betegség, ha idősebb, akkor babézia, mi órák alatt elviheti.

De bármi is a baja, miért nem egy állatorvost hívsz fel?

2014. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, 5-6 hetesen még az anyja mellett van egy kölyök és nem is lehet sétáltatni...


Valószínű beteg,orvoshoz kell vinni.

2014. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Komoly betegség előjele (orvos!!!) vagy pl. egy törött/fájó fog miatt fájdalmai vannak (orvos!!). Fájhatnak az ízületei is, de gyomorbaja is lehet.
2014. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4.!

Én ezzel tisztában vagyok, de sokan már elhozzák ennyi idősen, azért kérdeztem, mennyi idős a kutya.

2014. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azonnal orvos! m a babezia nagyon eselyes es az orak alatt elviszi a kutyat vagy olyan szintre jut, hogy mar nem tudod megmenteni gyogyszerrel sem!!!! vese es majkarosodas….aztan mar csak a szenvedes marad, amig nincs egyeb tunet idoben lehetsz de csak ha azonnal orvoshoz kerul. azonnal!!!!
2014. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!