Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha 1 kiskutyának NAGYONKICSIT...

Ha 1 kiskutyának NAGYONKICSIT véres a szeme az nagy baj? Lent

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert az egyik haveromnak van 1 kis pincsije már írt is ide.És kicsit véres a kutyájának a szeme.És nagyon szereti és félti.De szerintem ez nem olyan nagy baj ugye?Mert attól lehet mert nem alszik túl jól.Ugye?
2009. dec. 27. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta véres a szeme?
2009. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aszt nee nagyon tudom nem az enyém a kutya de úgytudom hogy kb 1 hete.
2009. dec. 27. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megpattant egy ér a szemében. Ha csúnyább lesz, zavarja a kutyát (pislog, könnyezik, kaparja, stb.) vagy nem múlik el magától pár napon belül, akkor el kell vinni orvoshoz.

Esetleg kamilla teával finoman meg lehet mosni minden nap (nyugtató, irritáció csökkentő hatású), de ha fertőzés, vagy más jellegű a probléma, akkor nem fog sem segíteni, sem rendbe jönni.

Esetleg még Visine szemcsepp.

2009. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.De nem vajarja nem is zavarja.Mindig 1 kicsit megtörölgetem a szemét.
2009. dec. 27. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még esetleg lehet allergia (szobanövény, nem megszokott anyag a lakásban vagy éppen akár egy sima padlószőnyeg, sampon (fürdetéskor a szemébe ment), koszos víz séta alatt akár) vagy sérülés is. Ilyenekre gondoltatok?
2009. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen gondoltunk.De aszt mondja a kiskutyának a gazdija hogy semmi ilyesmi.hát igazából nekik laminált padlójuk van.De van szűnyeg kicsi.Nem tudom.Az lehecségess hogy alergiás a porra?Mert az anyukája amikor sepreget valahagy elbújik.Lehet azért mert fél vagy lehet azért met alergiás rá nem?amúgy bocsánat ha helyesírási hibám van.Csak gyorsan írok és már megszoktam.
2009. dec. 28. 14:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Az baj vidd el valakihez mert ki tudja bármi lehet.Az enyémet egy kullancs megcsípte+valamiért be vörösödött a szeme és bedagatt.Ráadásul az orvos amikor kivágta akkor elvérzett 6 éve volt akkor elsős voltam az iskolával szemben van a doki.Egész nap sírtam a padba ,hogy mi van.Másnap meg mondták a szüleim hogy a kullancs fertőzött volt és ezért nem alvadt meg a vére:Nem mentem aznap suliba:-((((
2009. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy kutya nem tudja azt magáról, hogy ő allergiás,és nem bújik el ezért, ha por verődik fel körülötte, ilyen ok-okozati összefüggések megteremtésére nem képesek... :)

A barátod vigye el orvoshoz a kutyát, ha nem javulnak a tünetek, márpedig nem javulnak, mert napok óta beszélgetünk róla. Nekem az állatorvossághoz nem sok közöm van, de még saját kútfőből is felsoroltam jó pár dolgot. Egy internetes amatőr fórum ötletein keresztül nem fog meggyógyulni a kutya, lássa doki a biztonság kedvéért!

2009. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kammilás teával megtörölgették minden nap és már nagyon szép.
2009. dec. 29. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!