Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyák mikor veszik...

A kiskutyák mikor veszik észre, ha az ember szomorú?

Figyelt kérdés

Én amikor szomorú vagyok akkor a kiskutyám ugyan olyan vidám,játékos..

4 hónapos westie


2009. dec. 25. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont fel akar vidítani.
2009. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Meg harapdál is:S

Filmekben azt látom,hogy lefekszik és ő is "sír"

2009. dec. 25. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit a filmekben láthatsz az állatokról, az sokszor nagyon messze áll a valóságtól. A filmekben emberi tulajdonságokkal ruházzák fel az állatokat. Inkább ne a filmekből tanuld a viselkedésüket, hanem menj kutyák, kutyások közé!

Gondolj csak arra pl., hogy a filmekben a lovak, kutyák szinte beszélnek, a lovak folyton nyihognak, a kutyák folyton nyüszítenek, csaholnak. Engem ez marhára zavar, mert a valóságban egyáltalán nem adnak ki annyi hangot, mint a filmekben! Csak példának írtam, hogy lásd, mennyi köze van egymáshoz egy filmnek és a való életnek.

„A kutya éppen némaságával válik mindennél értékesebbé. Társaságában az ember rátalál a lelki békére, ahol a szavak elvesztik minden jelentőségüket!”

2009. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és hozzá tenném, a filmekben hallható állathangok csak aláfestések, nem igaziak.
2009. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A filmekre ne adjál, ott a kutya idomítva van, nem önmagát adja.

Amikor én szomorú voltam keresztapáméknál ( isten nyugosztalja, már meghalt) erdélyi kopója a fejét a lábamra tette. Teljes nyugalmat éreztem tőle, nem együttérzést.

Szerintem egy kutya sem akar szomorú lenni, és igyekszik a gazdáját felvidítani, ha szomorúnak látja. Neki sem jó érzés szomorúnak lenni.

2009. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az én kutyám mindig odajön, nyalogat és együtt érzően néz. Olyan kor nem játszik velem, hanem hozzám bújik és ő is nagyon szomorú lesz. Vagy a hátára fordul és "kényeskedik". :D
2009. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kutyák ilyenek! Engem is állandóan vigasztal a kutyám ha szomorú vagyok, múltkor meg apám elesett, mire ő odament, és elkezdte nyalogatni, nem-e történt vmi baja.
2009. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a család kutyája a halála napján amikor ő volt szomorú a fejét rátette a kersztanyám lábára..bocs kicsit nem ez a téma
2009. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azért ugrál, hogy nevetessen :D

az én kutyám ha szomorú vagyok, sírok vagy valami leülök felugrik megnyalogat és megsimatom és jobbkedvem lesz :D

de ez kutya függő is, hogy miként vígasztal...

volt olyan is, hogy álmomba sírtam és nyaogatta a fejem, hogy keljek fel :D

nekem is westie.

amúgy a filmekbe tényleg csak színjáték. :S szóval ő nemfog olyanokat tenni mint a filmbe... mondjuk ha szeret akkor érted megtesz mindent és hallgat rád. :)

ülj le a földre és vedd az öledbe és simogasd. jó hatással lesz rád hidd el :D

nekem is épp ittvan a westiem és tökjól érzem magam :D

2009. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!