Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mit jelent egy 3 hónapos...

Ez mit jelent egy 3 hónapos kiskutyánál?

Figyelt kérdés

Ő alszik a helyén nyugodtan,és ott vagyok vele a szobában. De amint kimegyek a szobából,ő felriad,odaszalad az ajtóhoz,megvárja amig visszamegyek,és csak aztán fekszik vissza...

Szóval mindig járkál utánnam. Ez azért van,mert engem tekint a gazdijának? Vagy mert velem érzi magát biztonságban?

westie


2009. dec. 24. 12:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem ide tartozik,de Boldog Karácsonyt Mindenkinek:)
2009. dec. 24. 12:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked is Boldog Karácsonyt és mindenkienk, aki olvassa!

A válaszom pedig az, hogy szerintem csak mint általában minden kiskutya nem szeret egyedül lenni, azt akarja, hogy valaki mindig legyen ott vele.

Kb. olyan egy hónapja lehet nálatok (mivel két hónapos korában van a leválasztás), szóval már az is lehet, hogy téged tekint gazdájának, és hozzád kimondottan ragaszkodik. De ezt még nem lehet tudni...legalábbis ennyiből, amit leírtál. A család többi tagjával hasonló szituban hogyan viselkedik?

2009. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Senki mással nem csinálja ezt,csak velem.

2009. dec. 24. 12:22
 4/6 A kérdező kommentje:
De egész nap én vagyok vele,velem alszik stbstb...:)
2009. dec. 24. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy 3 hónapos kiskutya még nem tekint téged a szó szoros értelmében gazdájának. Persze, te vagy vele a legtöbbet, te eteted, tehát, tudja, hogy tőled jön a legtöbb jó dolog, ezért utánad többet megy, mint a többiek után, de ne várj tőle túl sokat, illetve ne bízd el magad. Majd ahogy nő, kialakul benne a "gazdi - kép", a ragaszkodás is.

Az, hogy feláll a helyéről, és vár az ajtóban, lehet egy sima kölyökkutya viselkedés elem is, hogy bármi történik, az őt érdekli, ezért megy utána. Nem jelenti azt, hogy húú, te vagy az én gazdim. Egy fél év múlva már tutira igen.

2009. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kedvel téged, szeret veled lenni =) nekem is van 1 kutyám (Magyar Vizsla), állandóan rajtam lóg pedig már 3 éves lesz...jó ha 5 percre egyedül hagy (L)
2009. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!