Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám nem csinálja meg...

Ha a kutyám nem csinálja meg a kívánt parancsszót, hanem másikat mit kell tenni, hogy tudja nem ezt várom el tőle?

Figyelt kérdés
klikkerrel dolgozunk. :D
2009. dec. 22. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A klikker.hu pont az ilyen esetek miatt világosan le van írva, hogy először neked kel megfelelő háttértudást szerezni... Nem a kutya hibázik, te adsz rossz parancsot, hogy hol a hiba, azt neked kell kideríteni, tekintve, hogy mi nem látunk.
2009. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én ott nemtaláltam.

amúgy az a baj ha aztmondom, hogy ül akkor lefekszik.. és hogy tudom tudtára adni.. én elszoktam sétálni, de nemtudom, hogy így meg-e érti..

2009. dec. 22. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már kijavítani nem nagyon fogod. Valószinünek tartom akkor nyomtad meg a klikkert,amikor lefeküdt és rögtön azt mondtad hoozá "ül". Ez rögzült a kutyában :-(
2009. dec. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem első alkalommal azt mondtaa kiképző, hogy a kutyaiskolában a GAZDI tanul. Ugyanis a kutya elsőre csinál mindent (és emlékszik), ha motiválva van (jutifalat. És azt mondta hogy sokszor a gazdi rontja el, mert belevisz valami plusz jelet, vagy nem mindig ugyanazt a szót használja. Pl. leteszem a kutyámnak a kaját, addig nem nyúl bele míg azt nem mondom: EHETSZ. De múltkor véletlenül azt mondtam:EGYÉL. És a kutya nem evett, mert én mondtam rossz szót...
2009. dec. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem rontottam el.. ha ült mondok leszokott ülni, és akkor klikk és jutifalat.. csak néha ül helyett lefekszik :S
2009. dec. 23. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Vámosi-Nagy Nóra Klikk! című, most megjelent könyve pontos eligazítást nyújt neked! Olvasd el!
2009. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!