Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy falkavezérnek...

Mit tegyek, hogy falkavezérnek tekintsen?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy 10 hetes amerikai akita szuka kutyánk falkavezérnek tekintsen? 13 éves fiú vagyok.Este én adok neki enni,játszok vele,tanítom, fésülöm.

Félek, hogy nem engem lát itthon legtöbbször a suli miatt.

Mit tegyek és, hogy tudnám leszoktatni a harapdálásról?

Előre is köszi a válaszokat:)


2009. dec. 22. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj rá ha ugat,és csak akkor tegyél meg neki dolgokat ha szépen kivárja,nem pedig ugat és kapja is amit kér.Csak érd el hogy hallgasson rád és megtegye amit mondasz,te viszont ne tedd meg amit ő kér,csak ha úgy kéri ahogy elvárod tőle.
2009. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy 10 hetes kiskutyától most még ne várj túl sokat. Kezd el következetesen nevelni, és meg fog látszódni az eredménye idővel. Olvasd el a Fennel könyvet.

Ha harap, sikíts egyet, hagyd abba a játékot, hagyd magár 5-10 percet. Felkiáltás mellett finoman rá is legyinthetsz az orrára.

2009. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,azt hittem 10 hónapos,akkor viszont még csak játszik,következetesen neveld mint ahogy a 2. is mondta és minden rendben lesz.
2009. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszaitokat!:)

Befogok tartani mindent.

2009. dec. 22. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!